DÔVERA zdravotná poisťovňa

UX výskumník/UX dizajnér

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané27.07.2021

Sme najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku, staráme sa o zdravie viac ako 1,6 milióna poistencov. Na trhu úspešne pôsobíme už 25 rokov ako finančne stabilná a moderná spoločnosť.

S našimi 750 zamestnancami si však stále vieme udržať neformálnu atmosféru a flexibilitu lokálnej firmy, ktorej generálny riaditeľ má dvere otvorené pre každého zamestnanca.

Sme lídrom v inováciách na trhu zdravotného poistenia a našim klientom prinášame ako prví novinky na poli elektronizácie našich služieb a produktov.

V Dôvere máte možnosť stať sa súčasťou špičkových tímov odborníkov, ktorí pracujú na projektoch ako:

  • Mobilná aplikácia pre našich poistencov so všetkými dôležitými údajmi o jeho zdraví.
  • DôveraLab – zdieľanie online dát o laboratórnych vyšetreniach pacienta medzi jeho ošetrujúcimi lekármi.
  • Recepty v mobile - umožňujú vyzdvihnúť si liek v lekárni aj bez papierového receptu.
  • Telemedicínske nástroje Dôvera Genio

Náplň práce

Nový svet, o ktorý sa snažíme už 20 rokov, je transparentné a kvalitné zdravotníctvo. Robíme všetko pre to, aby sme boli najlepšia zdravotná poisťovňa na slovenskom trhu a mali čoraz viac spokojných poistencov. To sa týka aj poskytovania kvalitných služieb a produktov. Takáto ambícia si vyžaduje hlboké pochopenie potrieb, problémov a správania používateľa. Preto hľadáme práve teba: senior UX dizajnéra.

Koho hľadáme?
Hľadáme skúseného UX dizajnéra a výskumníka. Detailistu, ktorý má silnú empatiu, analytické schopnosti, logické myslenie a chuť neustále sa vzdelávať.

Čo od teba očakávame?

  • Overovanie a rozvoj UX a dizajnu prostredníctvom výskumu a testovania – so zámerom pochopiť používateľov a vylepšiť použiteľnosť digitálnych produktov,
  • hľadanie dizajnových riešení podľa výsledkov výskumu, návrhy obrazoviek vo Figme,
  • účasť na sparringoch a dizajnových šprintoch,
  • spolupráca s vizuálnymi dizajnérmi, UX Writermi, developermi a produktovými vlastníkmi,
  • práca s nástrojmi Hotjar a Google Analytics.

Čo ťa v práci čaká?
Svojou prácou pomôžeš tisícom klientov žiť jednoduchší život.
Budeš sa podieľať na tvorbe a rozvoji produktov a služieb, napríklad našej mobilnej aplikácie, ktorá je dlhodobo najlepšie hodnotenou aplikáciou zdravotných poisťovní na Slovensku aj v ČR.
Deväťčlenný kolektív dizajnérov vo veku 23 – 35 rokov, ktorí sa ťa už teraz nevedia dočkať.

Požiadavky

Vzdelanie v odbore
Obzvlášť v odboroch ako human-computer interaction (HCI), psychológia, antropológia, architektúra, dizajn alebo programovanie.

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Kľúčovým predpokladom je skúsenosť s prieskumom, znalosť kvantitatívnych aj kvalitatívnych metód a nástrojov UX výskumu.
  • Ideálny záujemca má aspoň 2-ročnú skúsenosť s procesmi a nástrojmi UX a UX výskumu.
  • Výhodou je prax s prieskumom trhu a etnografickým prieskumom.
  • Vážime si samostatnosť, zvedavosť, empatiu, trpezlivosť, cit pre detail, orientáciu na spätnú väzbu.

Ponúkame

  • Káva zadarmo, služobný mobil a počítač podľa nás nie sú pracovné benefity, ale samozrejmosť. Preto sa môžeš tešiť napríklad na finančné bonusy, kurzy a konferencie podľa svojho výberu, bežecké tréningy s majstrom Slovenska, Multisport kartu a mnoho ďalších výhod.
  • Nehodíme ťa do vody, ale budeme ti pomáhať naskočiť na projekty a cítiť sa v tíme od začiatku fajn.
  • 80% času môžeš pracovať z domu. Raz za týžden sa ako tím stretávame naživo, ostatné dni každý robí tam, kde mu vyhovuje. (aktuálne vzhľadom na covid situáciu môžeš pracovať na 100% z domu)
  • Tvoji budúci kolegovia označujú za jeden z najväčších plusov svojej práce príjemnú atmosféru v tíme a ochotu všetkých členov navzájom si pomáhať.
  • Teambuildingy prebiehajú v pracovnej dobe a sú dobrovoľné, pretože aj keď sme spolu radi, chápeme, že ľudia potrebujú voľný čas pre seba.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top