DÔVERA zdravotná poisťovňa

Front-end Developer

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1800 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané19.02.2021

Sme najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku, staráme sa o zdravie viac ako 1,6 milióna poistencov. Na trhu úspešne pôsobíme už 25 rokov ako finančne stabilná a moderná spoločnosť.

S našimi 750 zamestnancami si však stále vieme udržať neformálnu atmosféru a flexibilitu lokálnej firmy, ktorej generálny riaditeľ má dvere otvorené pre každého zamestnanca.

Sme lídrom v inováciách na trhu zdravotného poistenia a našim klientom prinášame ako prví novinky na poli elektronizácie našich služieb a produktov.

V Dôvere máte možnosť stať sa súčasťou špičkových tímov odborníkov, ktorí pracujú na projektoch ako:

  • Mobilná aplikácia pre našich poistencov so všetkými dôležitými údajmi o jeho zdraví.
  • DôveraLab – zdieľanie online dát o laboratórnych vyšetreniach pacienta medzi jeho ošetrujúcimi lekármi.
  • Recepty v mobile - umožňujú vyzdvihnúť si liek v lekárni aj bez papierového receptu.
  • Telemedicínske nástroje Dôvera Genio

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý má rád web development a vie, že dobré UX znamená dokonalý interface. Tvojim primárnym cieľom bude odovzdať dokonalý interface a tým zabezpečiť skvelý používateľský zážitok. Hľadáme preto front-end developera, ktorý má cítenie pre vizuálny dizajn, čitateľné zdrojáky, detailnú prácu a drive za novými technológiami.

Čo ťa v práci čaká?
Budeš:

  • Tvoriť vlastné living styleguides: navrhovať štruktúru komponentov na princípoch atomického dizajnu, dokumentovať tieto komponenty v rôznych stavoch a ich ďalšie použitie — či už developermi alebo UX dizajnérmi.
  • Zrýchľovať si prácu pomocou React.js a Sass (scss). Tieto vecičky používame na našich súčasných projektoch. Ale budeme radi, ak použiješ na projekte aj iné technológie. Pokiaľ nemusíme, nestaviame si hranice.
  • Pushovať svoju prácu pomocou git: či už pre svojich kolegov alebo back-end developerov. Robíme si navzájom code reviews.
  • Písať semantické HTML a CSS štruktúrované pomocou BEM: záleží ti na konzistencií interfaceov.
  • Robiť s responzívnym dizajnom: s využitím mobile-first prístupu.

Čo od teba očakávame?

  • Spoluprácu: spätná väzba a inšpirácie ku grafickým dizajnom a wireframom -- kým sa k Tebe dostane finálny dizajn, kolegom si schopný dávať feedback na ich dizajny a wireframy, či nie sú prestrelené — ak majú byť responzívne, či sú pripravené tak, aby boli atomické a vedel si z nich ľahko pripraviť styleguide, poprípade implementovať animácie.

Čoho sa nemusíš obávať?

  • nudy – zmeny v zdravotníctve pribúdajú a my reagujeme veľmi pružne

Prečo je to dobré rozhodnutie?

  • U nás nájdeš priestor rozvíjať svoju technickú a osobnostnú stránku.
  • S vývojom nových technológií sa vyvíjame aj my.
  • Prikladáme dôležitosť na silný tím a spokojnosť zákazníkov.
  • U nás máš možnosť 50 % fondu mesiaca pracovať na home office.

Požiadavky

  • Si zodpovedný a máš dobrý time management: vieš si veci dobre naplánovať a držať sa ich.
  • Si skúsenejší: spravil si pár pekných webov.
  • Vieš kedy je lepšie ísť vlastnou cestou a kedy robiť kompromisy a postupovať v rámci komplexných technických riešení.

Ponúkame

  • ročný bonus vo výške 3 platov
  • mimoriadne odmeny
  • referral bonus za odporúčanie vhodného kandidáta
  • odmena za nového poistenca
  • homeoffice
  • flexibilný pracovný čas
  • sick days
  • masáže na pracovisku
  • dobrovoľníctvo v pracovnom čase
  • Linka Dôvery
  • Multisport karta
  • pravidelná skype jóga
  • rozhýbme sa s Dôverou
  • Digitálna akadémia Dôvery
  • odborné školenia a tréningy
  • rozvojové dopoludnia/popoludnia
  • Dr.Max karta
  • Preplatenie PCR testu a antigénového testu
  • partnerské zľavy