dotcom advertising

Social media manager

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané25.01.2022

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

Hľadáme skúseného Social Media managera, ktorý má agentúrne skúsenosti so správou sociálnych sietí a dokáže si spraviť poriadok v komunikácii na viacerých profiloch súčasne.

Tvojou úlohou bude tvorba návrhov v pravidelnej komunikácii na Facebooku, Instagrame a LinkedIne, manažovanie publikovania obsahu a jeho vyhodnocovanie. Spolu s performance tímom budeš mať v rukách aj budget, vďaka čomu môžeš komunikáciu klientov posunúť každý mesiac vpred. S ďalšími členmi tímu sa budeš podieľať aj na príprave kampaní, v ktorých, veríme, tvoje social skills zažiaria.

Nemáš veľa skúseností, ale máš chuť učiť sa? Napíš nám a pobavíme sa o pozícii Junior Social Media manager.

Požiadavky

  • min. 2 - 3 roky skúseností na pozícii social media
  • schopnosť uchopiť komunikáciu konkrétnej značky, jej cieľovky a zmysluplne ju rozvíjať
  • schopnosť vytvárať komunikáciu od idey, textov až po návrh vizuálu
  • schopnosť analyzovať výsledky komunikácie a vyvodiť adekvátne závery
  • zmysel pre poriadok, dodržiavanie deadlinov a prioritizáciu taskov
  • prinášať objektívny pohľad do debaty v tíme aj v komunikácii s klientom
  • ochota prinášať nové riešenia
  • odvaha skúšať nové veci

Ponúkame

Všetky klasiky, plus:

  • veľkých klientov do tvojho portfólia
  • preplácanie konferencií a školení, ktoré ti pomôžu v práci
  • flexibilnú pracovnú dobu, homeoffice podľa potreby
  • práca na neziskových srdiečkových projektoch
  • podporu kolegov so skúsenosťami z najväčších slovenských agentúr
  • pracovné prostredie s výhľadom na Kuchajdu aj Bratislavský hrad

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top