dotcom.sk

Korektor/-ka

FormaFull-time

Platod 700 €

Úroveň

Pridané16.12.2020

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

V škole si dral/drala prvé lavice a na slovenčine a angličtine si bol/bola vždy ten/tá, od koho všetci opisovali? Vtedy to asi nebolo veľmi cool, no teraz prišiel tvoj čas. Ak sa ti cnie za diktátmi a nebudeš sa nám smiať za čiarky, dĺžne, ypsilony, ktoré našim očiam uniknú, no namiesto toho ich dôkladne skoriguješ, príď k nám na pozíciu korektora.

Požiadavky

Maximum spoľahlivosti, dostatok chuti makať a pritom ešte aj slušne ovládať slovenčinu a ako bonus angličtinu. Korektúry textov a prípadne aj písanie článkov.

Ponúkame

✒️ plat úmerný tvojim schopnostiam a skúsenostiam,
✒️ prácu v super tíme,
✒️ pivká, chaty, výlety a pravidelnú super lyžovačku (hneď ako to bude možné),
✒️ pravidelné spoločné raňajky,
✒️ denný prísun kvalitnej kávy,
✒️ chladničku plnú Redbullov,
✒️ pracovný MacBook,
✒️ homeoffice aj mimo lockdownu.

Pošli nám svoj životopis a príď sa s nami porozprávať.