dotcom.sk

Grafický dizajnér

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.10.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

Hľadáme grafického kamoša najmä na prípravu formátov online bannerov, ale aj postov na sociálne siete. Dostanú sa k tebe zadania aj zo sveta webov, takže ak máš vzťah a skúsenosti s UX/web dizajnom, máš u nás plusový bod. Samozrejmosťou by mali byť vyšperkované technické skills s grafickými programami od Adobe a ak ovládaš Sketch, máš u nás druhé plus. Pošli nám ale svoje portfólio prác a ak sa doňho zaľúbime, tak ťa berieme, pluská-nepluská.

Požiadavky

Požadujeme:

  • ovládanie grafických programov - Adobe
  • príprava a rozrábenie formátov online bannerov
  • skúsenosť s UX/web dizajnom výhodou
  • skúsenosť s programom Sketch výhodou
  • aspoň rok praxe v reklamnej agentúre

Ponúkame

  • možnosť učiť sa a rásť so skúsenými kolegami a klientami
  • prácu na zaujímavých klientoch pre tvoje portfólio
  • vzdelávanie
  • veľa silných zážitkov so skvelými ľuďmi
  • príjemné pracovné prostredie vedľa jazera Kuchajda
  • flexibilný pracovný čas

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top