dotcom advertising

Copywriter

FormaFull-time

Platod 900 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané03.12.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

Pomôž nám splniť naše novoročné predsavzatie – nájsť nového copywritera. My dostaneme teba a ty dostaneš od nového roka prácu pre klienta Tesco pre štyri trhy a možnosť #stálepracovať na sebe. Win-win.

Požiadavky

Ak sú kreativita, spoľahlivosť a angličtina (písmom aj slovom) tvoje druhé „ty“, chceme ťa. Ak máš navyše skúsenosti s prácou v agentúre, chceme ťa ešte viac.

Ponúkame

  • plat úmerný tvojim schopnostiam a skúsenostiam,
  • prácu v super tíme,
  • pivká, chaty, výlety a pravidelnú super lyžovačku (hneď ako to bude možné)
  • pravidelné spoločné raňajky,
  • denný prísun kvalitnej kávy,
  • pracovný MacBook,
  • homeoffice aj mimo lockdownu.