dotcom.sk

Copywriter/-ka

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané20.05.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné koncepty. Medzi našich klientov patria: Slovnaft, JTRE, Slovanet, Bioderma, Institut Esthederm, Sedita a mnoho ďalších.

Náplň práce

Copywriting predovšetkým pre klienta Tesco pre strednú Európu, ale skúsiš si aj prácu na tendrových zadaniach či nadačných projektoch. Všetko od ideového podchytenia kampaní až po newslettere a copywriterskú podporu pre social team. Pracovať budeš v cca 5-člennom tíme, takže vždy sa v blízkosti nájde zopár kolegov, ktorí ti pomôžu, ak budeš bezradný/-á. Alebo aspoň budú bezradní spolu s tebou. Jednoducho práca v reklame taká, aká má byť.

Požiadavky

Musíš mať zmáknutý copywriting a ideamaking.
Musíš mať zmáknutú angličtinu v písanej, ale aj hovorenej forme.
Mal/-a by si mať odrobené aspoň 2 roky v agentúre.

Ponúkame

✒️ plat úmerný tvojim schopnostiam a skúsenostiam,
✒️ prácu v super tíme,
✒️ pivká, chaty, výlety a pravidelnú super lyžovačku (hneď ako to bude možné),
✒️ pravidelné spoločné raňajky,
✒️ denný prísun kvalitnej kávy,
✒️ pracovný MacBook,
✒️ homeoffice aj mimo lockdownu.

Pošli nám svoje CV, prípadne portfólio a príď sa s nami porozprávať.