Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Social Media Manager

dotcom.sk

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1500 eur

Dátum pridania: 26.04.2019

Sme fullservisová reklamná agentúra zameraná na efektívne a moderné formy komunikácie. Primárne sa fokusujeme na digitál, no offline nám tiež nie je cudzí. Pracujeme pre klientov ako Tesco, Slovnaft, Pierre Baguette, Víno Matyšák, Northfinder, Malinô Brdo, Innogy, Karička alebo Babybel.

Náplň práce

Od nového člena digitálneho tímu očakávame:- ideovú tvorbu obsahu na sociálne siete našich klientov- mediálnu podporu obsahu- community management a monitoring cez Zoomsphere- prípravu reportov- účasť na brainstormingoch väčších aj menších kampaní- sledovanie trendov a proaktívne návrhy na zlepšenie komunikácie zverených značiek

Požiadavky

Ideálne bude ak:- máš už 1-2 roky skúseností so sociálnymi sieťami z agentúrneho prostredia (nezabudni poslať portfólio)- si kreatívna osobnosť, ktorá sa nebojí proaktívne prísť s vlastnými nápadmi- si vieš nápad opísať, otextovať aj vysvetliť grafikovi- sa dá na teba spoľahnúť a dodržuješ deadline- sa nebojíš priznať nedostatky a zapracovať na nich- máš rád/rada ľudí- vieš čo-to aj po anglicky

Ponúkame

dotcom.sk má aktuálne 2 pracovné ponuky

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 3 ďalšie. Zobraziť všetky