DNA ERA

Máš DNA marketéra? Staň sa Head of Marketing v DNA ERA!

FormaFull-time

Platod 3000 €

TypFaktúra

Úroveň

Aktualizované24.02.2023

DNA ERA je slovenský startup pôsobiaci v regióne CEE s ambíciou stať sa vedúcou značkou v testovaní DNA. Našou víziou je využiť vedu na zvýšenie kvality života ľudí.

www.dnaera.com

Náplň práce

Máš rád/rada výzvy a dynamické prostredie? Pridaj sa k nám a poď posunúť zmysluplný start-up s priamym dopadom na zdravie a kvalitu života ľudí zo Slovenska, Česka a čoskoro Poľska aj ďalej do Európy.

Do nášho interného marketingového tímu hľadáme šéfa/šéfku. Bude to makačka, ale budeš mať priestor na vlastné nápady a stratégie aj radosť z výsledkov. Tvoju pomoc potrebujeme najmä v kreatívnej online komunikácii a predaji.

Ako bude vyzerať tvoja práca?

  • ako člen/ka core tímu budeš pri všetkých dôležitých rozhodnutiach
  • preberieš zodpovednosť za online komunikáciu, PR a predajnú online stratégiu na všetkých trhoch
  • budeš sa podieľať na tvorbe kampaní a príprave obsahu
  • aj vďaka tebe bude DNA ERA úspešná nielen na Slovensku, ale aj v EÚ
  • okrem seba budeš zodpovedať aj za ďalšieho člena marketingového tímu
  • budeš spravovať marketingový rozpočet
  • budeš analyzovať, vyhodnocovať a optimalizovať kampane
  • budeš spolupracovať s viacerými externými agentúrami
  • budeš sa podieľať na príprave obsahu webstránky (prípadne webovej aplikácie) a zlepšovať customer experience
  • urobíš si DNA analýzu – veľký krok pre tvoje zdravie :-)
  • budeš sedieť v príjemných priestoroch Qubes v Nivy Tower s mladými šikovnými kolegami
  • Home offcie/Remote podľa dohody

Požiadavky

  • si proaktívny zanietený človek, pre ktorého je online svet jeho vášeň
  • chrlíš nápady, v ktorých je kus srdca a DNA
  • si zodpovedný a doťahuješ veci do konca
  • chceš robiť veci, ktoré dávajú zmysel a sú prospešné pre okolie
  • máš relevantné skúsenosti (5+ rokov) s tvorbou obsahu kampaní na FB, Instragram, mailových kampaní, ideálne cez HubSpot (nie je podmienka)
  • máš relevantné skúsenosti s PPC kampaňami
  • rozumieš dátam a metrikám za online predajom, v Google Aanalytics si ako doma
  • schopnosť robiť rozhodnutia a dokázať si obhájiť svoje kroky
  • schopnosť prinášať nápady, robiť zmeny, reagovať na vzniknuté situácie
  • anglický jazyk (schopnosť komunikovať, zúčastňovať sa stretnutí aj v anglickom jazyku)
  • Samostatnosť a zodpovednosť

Koho nehľadáme?

Pre začiatočníka, ani externistu stoličku nemáme. Rovnako ak hľadáš teplé miestečko, kde si odsedíš, odklikáš a vypiješ kávu, nie si na správnej adrese.

Ponúkame

  • Prácu v rýchlo sa rozvíjajúcom a rastúcom segmente “biotech”
  • Prácu v slovenskej spoločnosti, ktorá má pred sebou rýchly rast a expanziu na okolité trhy
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Možnosť kariérne rásť a posúvať sa s rastom spoločnosti
  • Pravidelné tréningy so súkromným trénerom
  • Priateľský kolektív a dobrú pracovnú atmosféru
  • Moderné kancelárske priestory v najvyššej kancelárskej budove na Slovensku - Nivy Tower
  • Možnosť využívať home office
  • DNA test a všetky budúce aktualizácie zadarmo

📌 Zaujali sme ťa? Pošli nám CV do 8.3.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top