pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

DNA ERA

Senior | Máš DNA marketéra? Staň sa Head of Marketing v DNA ERA!

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1700 — 3000 €

Dátum pridania: 06.08.2020

Sme slovenský start-up. Analýzou DNA pomáhame klientom:

Cítiť sa skvelo

  • Z analýzy zistíš, ktorých z viac ako 18 vitamínov a minerálov tvoje telo potrebuje viac, ktorých si vie naopak vytvoriť dostatok.
  • Môžeš tiež odhaliť intoleranciu na potraviny. Zistíš, či máš predispozíciu na celiakiu alebo histamínovú či laktózovú intoleranciu.

Dostať sa do formy

  • Spoznáš svoj metabolizmus a môžeš si tak vyskladať potravu/diétu presne podľa schopností svojho tela. Okrem genetickej náchylnosti na obezitu budeš vedieť, akú máš citlivosť na rôzne zložky potravy, napr. saturované tuky alebo karbohydráty, či Omega-3 a 6 mastné kyseliny.

Predchádzať zdravotným problémom

  • Analýza odhalí riziko ochorenia predtým, ako sa prejaví. Pre ochorenia so zvýšeným rizikom sa dozvieš, aké návyky ti pomôžu zdravotné riziká držať pod kontrolou a tiež ďalšie kroky, ktoré by si mal podniknúť.

Trénovať efektívne a naplno

  • Spoznáš svoj potenciál. Ukážeme ti komplexnú pohybovú predispozíciu - predispozíciu na konkrétne altetické schopnosti, ako napr. vytrvalosť, vytrvalosť v sile, výbušnosť, aeróbna kapacita a ďalšie.
  • Pomôžeme ti nastaviť optimálnu dĺžku regenerácie medzi tréningami.
  • Odhalíš včas predispozíciu na zranenia svalov, šliach, či kĺbov

Náplň práce

Poď posunúť zmysluplný start-up s priamym dopadom na zdravie a kvalitu života ľudí zo Slovenska ďalej do Európy.

Budeš mať na starosti marketing a komunikáciu a postupne si vybuduješ vlastný tím. Bude to makačka, ale budeš mať priestor na vlastné nápady a stratégie aj radosť z výsledkov. Tvoju pomoc potrebujeme najmä v kreatívnej online komunikácii, a predaji.

Aktuálne vstupuje DNA ERA do novej éry. Rozbiehame spoluprácu s veľkým distribučným partnerom patriacim k top predajcom výživových doplnkov v EU. Zároveň prišiel čas posunúť sa ďalej aj po vlastnej osi. A tu prichádza tvoja úloha.

Ako bude vyzerať tvoja práca?

  • ako člen/ka core tímu budeš pri všetkých dôležitých rozhodnutiach
  • preberieš zodpovednosť za online komunikáciu a predajnú stratégiu za celú DNA ERA
  • aj vďaka tebe bude DNA ERA úspešná nielen na Slovensku, ale aj v EU
  • budeš tvoriť obsah a kampane na sociálnych sieťach
  • budeš komunikovať a koordinovať influencerov
  • budeš spravovať marketingový rozpočet
  • budeš analyzovať, vyhodnocovať a optimalizovať kampane
  • urobíš si DNA analýzu – veľký krok pre tvoje zdravie :-)
  • budeš sedieť v úplne nových priestoroch the Dot v Sky Parku s exkluzívnym výhľadom a službami (fitkom, kaviarňou s vlastným barmanom, relax zónami,...) a samozrejme mladými šikovnými kolegami.

Ako môže vyzerať tvoja budúcnosť?

  • postupne vybuduješ tím, ktorý budeš viesť
  • O úspech sa radi podelíme. Keď sa vďaka tebe bude dariť DNA ERA - bude sa dariť aj tebe

Požiadavky

  • si proaktívny zanietený človek, pre ktorého je online svet jeho vášeň
  • chrlíš nápady, v ktorých je kus srdca a DNA
  • si zodpovedný a doťahuješ veci do konca
  • chceš robiť veci, ktoré dávajú zmysel a sú prospešné pre okolie
  • máš relevantné skúsenosti (5+ rokov) s tvorbou obsahu kampaní na FB, Instragram, mailových kampaní, ideálne cez MailChimp.
  • máš relevantné skúsenosti s PPC kampaňami
  • rozumieš dátam a metrikám za online predajom, v Google Aanalytics si ako doma

Koho nehľadáme?

Pre začiatočníka, ani externistu stoličku nemáme. Rovnako ak hľadáš teplé miestečko, kde si odsedíš, odklikáš a vypiješ kávu, nie si na správnej adrese.

Ponúkame

  • plat 1 700-3 000EUR
  • zmysluplnú prácu, ktorou pomáhaš skvalitniť ľuďom život, zlepšiť ich zdravie
  • potrebovali by sme ťa od 1.11.2020

Zaujali sme ťa? Pošli nám CV do 15.8.!

Podobné joby (51)