Go back Späť
Marketéri

Junior Social Media Manager

DIVINO

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1200 eur

Dátum pridania: 04.09.2019

Ak poznáte našu prácu, tak viete, že sme komunikačná agentúra, ktorá tvorí nielen štandardné PR stratégie, ale aj online riešenia, spravuje sociálne siete a dlhodobo sa venuje influencer marketingu. Sme kolektív mladých ľudí, ktorí sídlia v domčeku na Brezovej. Viac o našom živote nájdeš na našom Instagrame a ak by si chcel s nami zdieľať radosti aj starosti, tak teraz je ten správny čas. Hľadáme totiž šikovného online managera pre klientov z oblasti FMCG.

Náplň práce

  1. Tvojou každodennou prácou bude komunikácia na sociálnych sieťach pre vybraných klientov

  2. Budeš si pripravovať obsah (môžeš si ho nafotiť alebo svoju ideu dotiahneš do konca s našou grafičkou či vytvoríte video s našim kameramanom)

  3. Otextuješ si ho a následne si budeš strážiť komentáre a správy, aby ti neušla žiadna pozitívna alebo negatívna spätná väzba od fanúšika

  4. Vtyvoríš si stratégiu na podporu obsahu cez reklamu a podľa nej budeš plniť stanovené KPI

  5. Na konci mesiaca svoju prácu odreportuješ klientovi

Požiadavky

Pokiaľ je copywriting tvojou silnou stránkou, vieš zvládnuť krízovku na Facebooku, dokážeš si vyhodnotiť, či bola kampaň úspešná, tak ťa čakáme v DIVINO.

Ak máš skúsenosti s fotografiou alebo tvorbou jednoduchej grafiky je to len výhodou. Pokiaľ si nikdy nerobil reklamu vo veľkom, nevadí, niečomu ťa priučíme, avšak mal by si rozumieť základným výrazom ako je CPE, CPT, impresia alebo zásah.

Veľmi oceníme vizuálne a estetické cítenie pri tvorbe contentu a nápaditosť pri písaní textov.

Ponúkame

  1. Príjemné agentúrne prostredie (super kolegovia s tímovým duchom, práca v domčeku s dobrou kávou a pravidelnými raňajkami)

  2. Budeš môcť absolvovať naše školenia z oblasti online marketingu, PR a osobného rozvoja

  3. Benefit vo forme príspevku na kultúrne alebo športové aktivity (raz za polroka)

  4. Flexibilný pracovný čas a individuálny prístup

  5. Spoločné teambuildingy a rôzne aktivity, ktoré pravidelne organizujeme

  6. Zapojenie sa do našich CSR aktivít z oblasti vzdelávania a ekológie (organizujeme školenie pre neziskovky, ekologický prístup k odpadu sa snažíme priniesť aj do nápadov pre klientov, pomáhame útulkum) a ty spolu s nami môžeš byť toho súčasťou

  7. Nástupný plat závisí od skúseností (min. 1000 - 1200 eur/mesiac) + polročné bonusy (SZČO)

Mám záujem