Divino

SEO Executive

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané21.10.2021

Sme komunikačná agentúra, ktorá sídli v domčeku na Brezovskej. Tvoríme a hráme sa nielen v oblasti PR, ale aj v oblasti online či influencer marketingu. Pre našich klientov zastrešujeme kompletné PR služby, eventy, tlačové konferencie, vytvárame im stratégie pre online, spravujeme sociálne siete a tvoríme content. Neodmysliteľnou súčasťou našej práce sú školenia, vzdelávanie a CSR projekty. Každý prináša do tímu to, čo vie najlepšie a spolu tvoríme perfektný celok a tím, o čom svedčia získané ocenenia Prokop či Zlatý středník.
Sleduj náš IG - https://www.instagram.com/divino_agency/

Náplň práce

Pre projekty našich klientov a pre naše interné projekty hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý sa bude starať o nárast návštevnosti webstránok cez organických návštevníkov a ktorý bude prispievať k zlepšovaniu obsahu webstránok.

Manažment obsahu webstránky (content management)

  • Analýza kľúčových slov s ohľadom na ciele webstránky a zákaznícké segmenty.
  • Plánovanie obsahu (content calendar) s ohľadom na zistenia analýz kľúčových slov (plán pridávania nového a zlepšovania existujúceho obsahu).
  • Koordinácia plnenia naplánovaného obsahu (spolupráca s internými a externými dodávateľmi obsahu (copywritermi) a webeditormi; realizácia vybraných zmien obsahu).
    Technické SEO
  • On-page SEO audit.
  • Realizácia zmien vyplývajúcich zo SEO auditu.
    Off-page SEO
  • Príprava linkbuildingových stratégií.
  • Realizácia a koordinácia linkbuildových stratégií.
  • Linkbaiting.
  • Lokálne SEO.
    Reporting
  • Monitorovanie a analýza organickej návštevnosti a ďalších stanovených cieľov.
  • Vyhodnocovanie zmien a realizovaných obsahových a linkbuildingových stratégií.
  • Reportovanie SEO aktivít.
    PPC
  • Znalosť hlavných PPC systémov.
  • Tvorba a správa jednoduchých PPC kampaní.
  • Koordinácia tvorby a správy zložitejších SEO kampaní s externými dodávateľmi.
    Iné
  • Spolupráca pri tvorbe stratégie online marketingu webstránok (vrátane online reklamy, sociálneho marketingu, email marketingu atď.).
  • Spolupráca pri nastavení webovej analytiky (Google Analytics atď.).

Požiadavky

Zásadné (povinné) požiadavky:
• Minimálne 1,5 roky predchádzajúcich praktických skúsenosti so SEO.
• Výborné znalosti SEO a prehľad o nových trendoch v SEO a digitálnom marketingu všeobecne.
• Samostatné strategické a logické uvažovanie.
• Slovenský jazyk na vynikajúcej úrovni.
• Ochota pracovať, dochvíľnosť a spoľahlivosť.
• Pokročilé znalosti Google Analytics, Google Search Console.
• Znalosti SEO nástrojov (Screaming Frog, Marketing Minner a pod.).

Ďalšie (nepovinné) požiadavky:
• Wordpress.
• Angličtina na pokročilej úrovni.
• Pokročilá znalosť Google Sheets alebo Microsoft Excel.
• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti.

Ponúkame

Flexibilný pracovný čas.
Možnosť home-office až do 100% pracovného času.
Firemné párty a akcie.
Možnosť bezplatného vzdelávania v rámci našich vzdelávacích podujatí.