Divino

PPC Executive

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat10 — 25 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.04.2021

Sme komunikačná agentúra, ktorá sídli v domčeku na Brezovskej. Tvoríme a hráme sa nielen v oblasti PR, ale aj v oblasti online či influencer marketingu. Pre našich klientov zastrešujeme kompletné PR služby, eventy, tlačové konferencie, vytvárame im stratégie pre online, spravujeme sociálne siete a tvoríme content. Neodmysliteľnou súčasťou našej práce sú školenia, vzdelávanie a CSR projekty. Každý prináša do tímu to, čo vie najlepšie a spolu tvoríme perfektný celok a tím, o čom svedčia získané ocenenia Prokop či Zlatý středník.
Sleduj náš IG - https://www.instagram.com/divino_agency/

Náplň práce

Pre projekty našich klientov a pre naše interné projekty hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý sa bude starať o optimálny nárast návštevnosti webstránok cez platených návštevníkov.

  • Google Ads
    Plánovanie a tvorba Google Ads kampaní.
    Správa Google Ads kampaní.
    Analýza a vylepšovanie existujúcich Google Ads kampaní.
  • Iné PPC platformy
    Správa a optimalizácia PPC kampaní na iných platformách (Facebook Ads, Etarget, Sklik atď.).
  • Reporting
    Monitorovanie a analýza platenej návštevnosti a ďalších stanovených cieľov.
    Vyhodnocovanie zmien a realizovaných platených kampaní.
    Reportovanie aktivít v oblasti platených kampaní.
  • Iné
    Spolupráca pri tvorbe stratégie online marketingu webstránok (vrátane organickej návštevnosti, sociálneho marketingu, email marketingu atď.).
    Spolupráca pri nastavení webovej analytiky (Google Analytics atď.).

Požiadavky

Zásadné (povinné) požiadavky:

  • Minimálne 2 roky predchádzajúcich praktických skúsenosti s Google Ads.
  • Výborné znalosti Google Ads a prehľad o nových trendoch v platenej online reklame a digitálnom marketingu všeobecne.
  • Samostatné strategické a logické uvažovanie.
  • Slovenský jazyk na vynikajúcej úrovni
  • Zmysel pre detail.
  • Ochota pracovať, dochvíľnosť a spoľahlivosť.
  • Pokročilé znalosti Google Analytics.

Ďalšie (nepovinné) požiadavky:

  • Pokročilá znalosť Google Sheets alebo Microsoft Excel.
  • Facebook Ads.
  • Etarget.
  • Sklik.

Ponúkame

  • 10 – 25 EUR / hodinu podľa skúsenosti a náročnosti vykonávaných úloh
  • cca 20 hodín mesačne
    Ďalšie výhody: Flexibilný pracovný čas.
  • Možnosť home-office až do 100% pracovného času.
  • Firemné párty a akcie.
  • Možnosť bezplatného vzdelávania v rámci našich vzdelávacích podujatí.