Divino

Online Manager

FormaFull-time

Plat1000 — 1200 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané10.01.2020

Sme komunikačná agentúra, ktorá sídli v domčeku na Brezovskej. Tvoríme a hráme sa nielen v oblasti PR, ale aj v oblasti online či influencer marketingu. Pre našich klientov zastrešujeme kompletné PR služby, eventy, tlačové konferencie, vytvárame im stratégie pre online, spravujeme sociálne siete a tvoríme content. Neodmysliteľnou súčasťou našej práce sú školenia, vzdelávanie a CSR projekty. Každý prináša do tímu to, čo vie najlepšie a spolu tvoríme perfektný celok a tím, o čom svedčia získané ocenenia Prokop či Zlatý středník.
Sleduj náš IG - https://www.instagram.com/divino_agency/

Náplň práce

Hľadáme Juniora na pozíciu Online Managera, kde sa skĺbi práca kreatívca a analytika dopkopy. Tvojou každodennou prácou bude správa sociálnych sietí. Tvoj deň sa začne kontrolou či nemáš na svojich stránkach správy alebo komentáre od fanúšikov, následne si skontroluješ ako ti bežia reklamy. Potom sa vrhneš na prípavu nového contentu (foto, video alebo grafika) a pripravíš si copytexty. Po vzájomnej komunikácii s klientom si posty schválite a na konci mesiaca pripravíš report. Nové aktivity a ad hoc projekty pre kleintov budú súčasťou tvojej práce.

Požiadavky

Predchádzajúca skúsenosť so správou firemných sociálnych sietí (FB a IG)
Kreatívne nápady na content v rôznych formátoch (s tým spojený aj copywriting)
Ovládanie Business Managera a skúsenosť s nastavením reklám nie je podmienkou, ale ak to nevieš musíš rátať s tým, že je to prvé čo sa budeš musieť naučiť :)
Výborný time management
Schopnosť ozvať sa ak nestíhaš alebo niečomu nerozumieš
Schopnosť prevziať zodpovednosť za svoju prácu
Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí hneď vhupsnúť do vody zabehnutých procesov

Ponúkame

Príjemné agentúrne prostredie (super kolegovia s tímovým duchom, práca v domčeku s dobrou kávou a pravidelnými raňajkami)
Super teambuldingy a spoločné aktivity
Budeš môcť absolvovať naše školenia z oblasti online marketingu, PR a osobného rozvoja
Benefit vo forme príspevku na kultúrne alebo športové aktivity (raz za polroka)
Multisport karta v prípade záujmu
Polročné bonusy
Flexibilný pracovný čas a individuálny prístup