Go back Späť
Marketéri

Senior Social Media Manager

Diorama

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1300 eur

Dátum pridania: 19.02.2019

Sme diorama a staráme sa o komunikáciu značiek na Slovensku i v zahraničí. Robíme veci, na ktoré sme hrdí a aktuálne hľadáme človeka, ktorý má sociálne siete v malíčku.

Náplň práce

Tvojou základnou úlohou bude príprava content plánov podľa vopred nastavenej stratégie. Na výrobe sa budeš podieľať od idey, cez exekúciu spolu s produkčným tímom, schvaľovací proces s klientom, až po publikáciu obsahu a správu reklám.

Preto v sebe musíš mať poriadny kus kreativity, cit pre estetiku, ducha projektového manažéra a tiež vzťah k číslam. Taká je social media game.

Aby sme ťa však úplne nevystrašili, pod palcom budeš mať maximálne dva až tri projekty, aby si pre každý z nich dokázal/a doručiť čo najkvalitnejšie výstupy a zabezpečiť špičkový klientský servis.

Pokiaľ rada/rád tvoríš rozumné a pekné social media kampane, a ešte radšej klientom reportuješ úspešné výsledky, radi sa s tebou stretneme. Tiež neuškodí, ak nám pošleš zoznam svojich doterajších referencií.

Požiadavky

Hľadáme človeka, ktorý má:
+ Minimálne 1 rok skúseností v social media oblasti, ideálne v agentúre.
+ Skúsenosti s tvorbou obsahu, zadávaním úloh, správou reklám a reportingom.
+ Perfektnú gramatiku. Anglickú i slovenskú.
+ Schopnosť rozoznať dobré od zlého – vo vizuáloch, aj v číslach.
+ Dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť.
+ Chuť zlepšovať sa.

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkame

Peniaze
Máme pre teba 1100 – 1300 €, no na finálnom plate sa dohodneme spolu podľa tvojich skúseností.

Fitness a wellness zadarmo
Rád cvičíš alebo oddychuješ v jacuzzi? Máme pre teba bezplatný vstup do viac ako 200 fitnes a wellness centier v Bratislave alebo na Slovensku.

Vzdelávanie
Chceš sa zlepšovať v tom, čo robíš? Radi ťa vyšleme na konferencie na Slovensku alebo v zahraničí. Pokiaľ viac preferuješ online vzdelávanie, ponúkame prístup ku kurzom na lynda.com alebo udemy.com.

Zaujímavé projekty
Pracujeme na projektoch, ktoré sú vidieť a majú zmysel. Medzi našich klientov patria HB Reavis, Möbelix, Mercedes-Benz, Lucron alebo Generali.

Priestory v centre mesta
Nachádzame sa v priestoroch v centre na Hviezdoslavovom námestí. A to údajne niektorí považujú za výhodu.

Mám záujem

Mám záujem