Go back Späť
Marketéri

Online a Social Media Manager

Digitálka

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1000 eur

Dátum pridania: 22.02.2019

Sme digitálna agentúra, ktorá kontinuálne rastie a náš záujem o nových ľudí adekvátne tomu stúpa. Hľadáme človeka, ktorý má skúsenosť s online marketingom a nezľakne sa žiadnej výzvy.

Náplň práce

Správa sociálnych sietí pre našich klientov, príprava cenových ponúk pre potenciálnych klientov, správa sociálnych sietí pre našu firmu, správa Google Ads kampaní, komunikácia s programátormi a grafikom a pravidelný reporting na mesačnej báze.

Požiadavky

Predošlá skúsenosť so správou sociálnych sietí a tvorbou reklám v Business Manageri je nutnosť.
Skúsenosť s Google Ads tiež nutná.
Drive a radosť z učenia sa nových vecí.
Kreativita a schopnosť myslieť “out of the box”.
Dochvíľnosť, precíznosť a schopnosť systematickej práce.
Vynikajúce komunikačné schopnosti, písaný aj verbálny prejav.
Čím väčší prehľad o sociálnych sieťach a ich funkcionalite, tým lepšie.

Ponúkame

Flexibilný pracovný čas
Prácu pre zaujímavých klientov
Školenia
Príjemnú pracovnú atmosféru, srandičky, hlúposti, teambuildingy
Pravidelné firemné raňajky, dobrú kávu a kopec sladkostí
Pracovné miesto v našom office v centre Bratislavy
Pravidelný homeoffice
Možnosť sebarealizácie a budovania vlastného “social tímu”
Každodenné potešenie vo forme nášho firemného maznáka, mopslice Mie

Mám záujem

Mám záujem