Digitalcare

✅ Social Media CONTENT Creator ✅

FormaFull-time

Plat1200 — 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané12.07.2021

Digitalcare je komplexná outsourcingová spoločnosť.

Zameriavame sa na market development, podporu podnikania a strategické akvizície
pre rast zákazníkov a obchodných vzťahov.

Dôveruje nám viac ako 200 klientov.
Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.

♚ Máme vlastný interný tím viac ako 60 špecialistov+ viac ako 100 stabilných externých partnerov
✈ Klientov zastupujeme v takmer všetkých krajinách sveta.

Viac informácií o našich aktivitách sa dočítate na našom webe.

Náplň práce

✅PROSÍME, ABY SA HLÁSILI UCHÁDZAČI IBA S MOŽNOSŤOU RÝCHLEHO NÁSTUPU✅
✅PROSÍME, ABY SA HLÁSILI IBA UCHÁDZAČI S MOŽNOSŤOU PRÁCE V NAŠEJ KANCELÁRII - pozícia neumožňuje HOME-OFFICE✅

Keď pribúdajú klienti, musia pribúdať aj šikovní kolegovia!
Naša agentúra sa rozširuje a náš tím bude už čoskoro potrebovať ďalšiu posilu :).

Tvojou úlohou bude starať sa o tvorbu obsahu a správu sociálnych sietí našich klientov a pomáhať svojou kreativitou pri starostlivosti o našich klientov.

Hľadáme zodpovedného človeka so skúsenosťami s písaním textov a ideálne aj so správou sociálnych sietí.

Náplň práce, ktorú budeš u nás milovať:

❤️tvorba stratégie pre profily klientov na sociálnych sieťach
❤️tvorba textov, claimov a kreatívnych postov na sociálne siete alebo iné kanály
❤️správa profilov na sociálnych sieťach
❤️copywriting
❤️editovanie textov - bezchybná gramatika je dôležitá ‼️
❤️porady a komunikácia a neustále vzdelávanie a kariérny rast

Požiadavky

✅BEZCHYBNÁ SLOVENSKÁ GRAMATIKA JE NAJZÁKLADNEJŠOU PODMIENKOU ‼️.

✅Uprednostňujeme uchádzačov so skúsenosťami na podobných pozíciach.
Z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, všetkým ostatným ďakujeme za záujem.

Ponúkame

➤ MULTISPORT KARTA
➤mobilný telefón aj na súkromné účely
➤odborné alebo jazykové vzdelávanie
➤firemné akcie, teambuildingy
➤nápoje zadarmo (káva a minerálky bez limitov)
➤kariérny rast

➤sick days, preplatené voľno na zotavenie
➤zamestnanecké zľavy
➤zľavy u obchodných partnerov a klientov (ALZA, Notino, zľavy na oblečenie a iné)