Digitalcare

Graphic Designer 🌈

FormaFull-time

Plat1300 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané27.04.2021

Digitalcare je komplexná outsourcingová spoločnosť.

Zameriavame sa na market development, podporu podnikania a strategické akvizície
pre rast zákazníkov a obchodných vzťahov.

Dôveruje nám viac ako 200 klientov.
Na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.

♚ Máme vlastný interný tím viac ako 60 špecialistov+ viac ako 100 stabilných externých partnerov
✈ Klientov zastupujeme v takmer všetkých krajinách sveta.

Viac informácií o našich aktivitách sa dočítate na našom webe.

Náplň práce

Pre náš novovznikajúci interný tím hľadáme "multifunkčného" grafika s citom pre detail.

✅PROSÍME ABY SA HLÁSILI UCHÁDZAČI IBA S MOŽNOSŤOU RÝCHLEHO NÁSTUPU.✅
✅PROSÍME ABY SA HLÁSILI IBA UCHÁDZAČI S MOŽNOSŤOU PRÁCE V NAŠEJ KANCELÁRII - pozícia neumožňuje HOME-OFFICE✅

Určite nám pošli svoj životopis a výber z tvojich referencií. Očakávame od teba skúsenosti s Photoshopom a Illustratorom a veľkou výhodou bude aj znalosť InDesignu. Plusom je aj tvorba jednoduchých videí, strihu a mini animácií v nich.

Medzi tvoje denné úlohy bude patriť tvorba dizajnov od výmyslu sveta - plagáty, logá, polepy, billboardy, bannery, posty na sociálne siete, prípadne jednoduchý web design, UI design, prezentácie… uff to by možno na začiatok aj stačilo :).

Nečakáme experta - expertov už v tíme máme, takže sa pozície nemusíš obávať. Ale očakávame samostatného univerzálneho kolegu, ktorý chce na sebe pracovať a postupne rásť.

Tvoj tím sa bude neustále rozširovať a kariérne tak budeš mať príležitosť časom riadiť aj ďalších kolegov z pozície ART-Directora.

PS: hľadáme ľudí, ktorí poznajú alebo ktorých láka agentúrny svet, preto by si mal zvládať prácu pod tlakom a výzvy prijímať s odhodlaním ;)

Požiadavky

Vzdelanie v odbore
Grafický dizajn (nie je podmienkou v prípade relevantnej praxe)

Ostatné znalosti
Adobe Photoshop - expert
Adobe InDesign - expert
Osobnostné predpoklady a zručnosti
★ Znalosť Adobe InDesign a After Effects výhodou
★ Pozícia je vhodná aj pre šikovného absolventa, ktorý má za sebou praktické skúsenosti
★ Znalosť anglického jazyka je výhodou pretože budeš občas spracovávať aj texty v anglickom jazyku

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ Ukážky portfólia doterajších prác
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

☆ Väčšie portfóliá odporúčame zaslať prostredníctvom linku na úložisko (príp. môžete zasielať aj priamo cez DROPBOX).

★ Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Ponúkame

➤odborné alebo jazykové vzdelávanie
➤firemné akcie, teambuildingy
➤nápoje zadarmo
➤kariérny rast

➤sick days, preplatené voľno na zotavenie
➤zamestnanecké zľavy
➤zľavy u obchodných partnerov