pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Topovaná

Developeri

Digital Guardian

Mid / Senior Backend Developer

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1600 — 2600 €

Dátum pridania: 30.03.2021

Náplň práce

Hľadáme skúseného PHP developera, ktorý rád inovuje a vie dotiahnuť veci do konca (napísaním testov ;) ). Aj keď je startupový vývoj hektický, radi by sme dodržiavali best practices, vyvíjali SOLIDne a s použitím návrhových vzorov. Kód píšeme v PHP 7 s Laravel 8 frameworkom a všetko to verziujeme v Gite.
Tvojou úlohou bude návrh a vývoj zákazníckeho portálu, internej backoffice aplikácie pre náš support tím a integrovanie SaaS služieb tretích strán do našej Core API. Ak nám pomôžeš s Continuous Integration a Deploymentom, budeme len radi.

Požiadavky

  • minimálne 3 roky skúseností na pozícii
  • nutná znalosť PHP 7
  • znalosť SQL (MySQL / MariaDB / PostgreSQL)
  • skúsenosti s niektorým z PHP frameworkov (Laravel / Symfony / Nette / Yii)
  • verziovanie Git-om
  • Composer na správu dependencies

Ponúkame

Digital Guardian je startup, ktorý realizuje unikátny projekt s názvom marwin. Cieľom služby marwin je prostredníctvom technológií ( a na diaľku) pomáhať ľuďom a rodinám lepšie a bezpečne využívať moderné informačné technológie a vyťažiť z nich maximum. Pokiaľ vieme, podobný projekt zatiaľ nikto nerealizuje a chvíľu potrvá, kým nás niekto začne kopírovať. Digital Guardian je startup, ktorý pre svoj projekt doteraz naraisoval celkovo cca 700 000 €.
Uvedomujeme si, že táto ponuka nie je vhodná pre každého, nakoľko chceme na palube len takých ľudí, ktorí uverili v projekt a ktorí sú tak trochu pankáči, čo nehľadajú všade len výhody, silnejšie pozície a sociálne istoty. Taký sa sem nehodia.
Keďže nás zatiaľ nie je veľa, tak s nami nezažiješ maniere inštitúcií, ktoré cez podlízavé jazyčisko ponúkajú húpačky a kĺzačky, kurzy hádzania nožom, krotenia mačkovitých šeliem, spacie boxy s lávovými lampami a vyrábania latté cez pracovnú dobu.
To, čo ti vieme ponúknuť je to, že budeš denne robiť s normálnymi ľuďmi, ktorí nie sú prepnutí a v kŕči z toho, že musia mať výzvy, na projekte, ktorý keď vyjde, tak pravdepodobne trvalo zmení sektor služieb pomoci s užívateľskými digitálnymi technológiami. Tým, že sme stále startup, máme veľmi plytkú organizačnú štruktúru, budeš mať denný kontakt s manažmentom projektu a vedieť o všetkom, čo sa deje hneď z prvej ruky.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Digital Guardian má aktuálne 3 pracovné ponuky