pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

Dizajnéri

Digital Guardian

Mid CX/UX/UI Designer

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1700 — 2200 €

Dátum pridania: 15.04.2021

Náplň práce

Hľadáme CX/UX/UI dizajnéra, ktorého jobom bude nadizajnovať službu ako takú. Od prvej interakcie so zákazníkom, až po jeho dlhodobú spokojnosť. Druhou, rovnakou dôležitou úlohou, bude dostať dizajn služby, v kooperácii s našim IT Development a Delivery teamom, do reality a denného života.

Pozícia si vyžaduje pozitívny vzťah k svetu digitálneho dizajnu a technológií. Je dôležité, aby ťa zaujímali veci akými sú komunikácia v online prostredí, vizuálne frameworky, prezentácie, webové stránky, aplikácie, digitálne dokumenty, infografika, reklama na sociálnych sieťach atď. Nemenej dôležité je mať prehľad o tom ako a kedy sa majú realizovať zákaznícke prieskumy, prieskumy motivácie, atď. a ďalej ich vedieť správne interpretovať a ich výsledky preniesť do vývoja služby.

Konkrétna náplň:

  1. Dizajn a definovanie štandardov služby (CX) a jej ďalšie rozvíjanie.
  2. Dizajn a definovanie štandardov UX služby a zabezpečiť ich implementáciu do UI návrhov
  3. Manažment, koordinácia a realizácia zákazníckeho výskumu a UX testing
  4. Manažment a koordinácia implementácie CX návrhov do prvkov služby.
  5. Exekúcia CX prvkov počas realizácie služby.

Požiadavky

• UI/UX Design
• ovládanie základných grafických nástrojov Adobe XD and/or Sketch and/or
Figma and/or Invision
• orientácia v nástrojoch Google Analytics a Google Optimize
• orientácia v problematike zákazníckych prieskumov a štatistickej analýzy
• projektový manažment

Ponúkame

Digital Guardian je startup, ktorý realizuje unikátny projekt s názvom marwin.help. Cieľom služby marwin.help je prostredníctvom technológií ( a na diaľku) pomáhať ľuďom a rodinám lepšie a bezpečne využívať moderné informačné technológie a vyťažiť z nich maximum. Pokiaľ vieme, v podobe a poznatkoch, ku ktorými sme doteraz dospeli podobný projekt zatiaľ nie je a chvíľu potrvá, kým nás niekto začne kopírovať.

Uvedomujeme si, že táto ponuka nie je vhodná pre každého, nakoľko chceme na palube len takých ľudí, ktorí uverili v projekt a ktorí sú tak trochu pankáči, čo nehľadajú všade len výhody, silnejšie pozície a sociálne istoty. Taký sa sem nehodia.

Keďže nás zatiaľ nie je veľa, tak s nami nezažiješ spôsoby inštitúcie, ktorá namiesto, jasného zadania, zodpovednosti a zmyslupnej náplne, ponúka húpačky a kĺzačky, kurzy hádzania nožom, krotenia mačkovitých šeliem, spacie boxy s lávovými lampami a vyrábania latté cez pracovnú dobu. Naviac, naša organizačná štruktúra umožňuje to, že budeš mať všetky relevantné informácie hneď a z prvej ruky.

To, čo ti vieme ponúknuť je to, že budeš denne robiť s normálnymi ľuďmi, ktorí nie sú prepnutí a v kŕči z toho, že musia mať výzvy, na projekte, ktorý keď vyjde, tak pravdepodobne trvalo zmení sektor služieb pomoci s užívateľskými digitálnymi technológiami.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Digital Guardian má aktuálne 3 pracovné ponuky