Go back Späť
Marketéri

Senior Social Media Manager (Instagram)

Digination

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1300 eur

Dátum pridania: 09.03.2019

Sme špecializovaný tím skúsených dizajnérov, vývojárov a obchodných stratégov. Konceptualizujeme, navrhujeme a vyvíjame digitálne produkty, marketingové služby, identitu značiek a kreatívny design.

Náplň práce

Tvorba obsahu a správa sociálnych sietí prevažne Instagram.
Zadávanie úloh grafickému a kreatívnemu oddeleniu.
Analýza výsledkov komunikácie na sociálnych sieťach.
Komunikácia s klientmi

Požiadavky

Skústenosti s tvorbou príspevkov na Facebooku a Instagrame
Zvládnutie základných grafických prác
Skúsenosti s tvorbou fotiek
Ovládanie gramatiky a štylistiky
Zodpovednosť, precíznosť
Pozitívne myslenie
Chuť sledovať nové trendy v oblasti sociálnych médií a učiť sa nové veci

Mám záujem

Mám záujem