+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Dizajnéri

Senior Grafik pre social media

Digination

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1400 €

Dátum pridania: 16.12.2019

Sme inovatívna marketingová agentúra, ktorá sa zaoberá službami v oblasti digitálneho marketingu.

Primárne sa zameriavame na sociálne siete ako Instagram a Facebook keďže v nich vidíme veľký potenciál.

Buď robíme pre našich klientov content na sociálne siete a budujeme im značku, alebo tvoríme performance kampane ktoré im prinášajú nových zákazníkov.

Aktuálne spolupracujeme s viac ako 200 klientmi a neustále sa snažíme napredovať.
Medzi našich klientov patrí viacero zvučných slovenských firiem a influencerov.

Náplň práce

Samostatné vytváranie širokej škály kreatívnych grafických konceptov bez znalosti podrobného zadania zo strany klientov.

Zapracovávanie pripomienok klientov do grafických návrhov.

Stanovovanie konečného štýlu a farebnosti kresieb v grafickom programe.

Exportovanie grafických návrhov do požadovaného formátu.

Požiadavky

mal(a) by si mať prax minimálne 3 roky

mal(a) by si mať prehľad v oblasti online marketingu

v Anglickom jazyku by si mal(a) byť na úrovni: pokročilý

mal(a) by si byť kreatívna duša telom i srdcom s veľkou dávkou nápadov a elánu

samostatnosť a zodpovednosť

ovládania nástrojov ako Photoshop, Illustrator a InDesign

Ponúkame

priestor pre rozvoj svojho talentu a profesných zručností v oblasti sociálnych médií či e-commerce

možnosť využívania firemného auta

mladý a energický tím ľudí

playstation na odreagovanie a čerstvú kávu na dobitie energie :)

firemné akcie v zahraničí

možnosť flexibilného pracovného času

tímového hráča podporíme aj teambuildingami a motivačkami

Mám záujem