Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Wordpress Programátor (PHP/HTML)

Digination

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 eur

Dátum pridania: 06.08.2019

Sme inovatívna marketingová spoločnosť ktorá sa zaoberá službami v oblasti digitálneho marketingu.

Primárne sa zameriavame na sociálnu sieť Instagram a Facebook keďže v nich vidíme veľký potenciál, do nášho porftólia služieb patrí ale aj tvorba webstránok a performance kampaní.

Aktuálne spolupracujeme s viac ako 100 klientmi a neustále sa snažíme napredovať.
Medzi našich klientov patrí viacero zvučných Slovenských firiem a influencerov.

Náplň práce

Si vo wordpresse doma? V tom prípade je táto práca práve pre teba!

Požiadavky

Musíš mať Wordpress v malíčku
Musíš vedieť základy PHP/HTML
Musíš mať povedomie o tom, ako funguje SEO
Musíš byť spoľahlivý a zodpovedný človek
Mal(a) by si mať prehľad v oblasti online marketingu
Mal(a) by si byť kreatívna duša telom i srdcom s veľkou dávkou nápadov a elánu
V Anglickom jazyku by si mal(a) byť na úrovni: pokročilý

Ponúkame

Prácu v mladom kolektíve ľudí
Dostaneš priestor pre rozvoj svojho talentu a profesných zručností
Možnosť využívania firemného auta
Možnosť sa odreagovať na Playstation počas pracovnej doby
Firemné akcie v zahraničí
Možnosť flexibilného pracovného času
Tímového hráča podporíme aj teambuildingami a motivačkami