+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Facebook Ads Specialist

Digination

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1500 €

Dátum pridania: 04.10.2019

Sme inovatívna marketingová agentúra, ktorá sa zaoberá službami v oblasti digitálneho marketingu.

Primárne sa zameriavame na sociálne siete ako Instagram a Facebook keďže v nich vidíme veľký potenciál.

Buď robíme pre našich klientov content na sociálne siete a budujeme im značku, alebo im tvoríme performance kampane ktoré im prinášajú nových zákazníkov.

Aktuálne spolupracujeme s viac ako 200 klientmi a neustále sa snažíme napredovať.
Medzi našich klientov patrí viacero zvučných Slovenských firiem a influencerov.

Náplň práce

Zaujíma ťa dynamický svet sociálnych médií, influencerov, značiek, e-commerce a grafika?

Náplň práce spočíva primárne v:
Tvorba, správa a vyhodnocovanie reklamných kampaní vo Facebook Business Manager

Požiadavky

Musíš byť vo Facebook Business Manager ako doma,
Copywriting by mal byť tvojou silnou stránkou,
V Anglickom jazyku by si mal(a) byť na úrovni: pokročilý,
Analytické myslenie by Ti nemalo byť cudzie,
Mal(a) by si mať prehľad v oblasti online marketingu,
Mal(a) by si sa dobre orientovať vo Photoshope,
Mal(a) by si byť kreatívna duša telom i srdcom s veľkou dávkou nápadov a elánu,
Musíš byť spoľahlivý a zodpovedný človek.

Ponúkame

Dostaneš priestor pre rozvoj svojho talentu a profesných zručností v oblasti sociálnych médií či e-commerce.
Možnosť využívania firemného auta.
Možnosť sa odreagovať na Playstation počas pracovnej doby.
Firemné akcie v zahraničí.
Možnosť flexibilného pracovného času.
Tímového hráča podporíme aj teambuildingami a motivačkami.