Digination

Front-end Programátor (Buduj novú Kryptozmenáreň)

MestoRemote

FormaFull-time

Plat3000 — 4000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.11.2021

Spoločnosť Digitation funguje od roku 2018 ako digitálna marketingová agentúra so sídlom v Bratislave. V roku 2020 Digination otvoril druhú pobočku v Prahe, kde začína rozširovať svoje portfólio služieb a spúšťa svoje vlastné projekty. Aktuálne pôsobí Digination vo viacerých krajinách a primárne sa venuje digitálnemu marketingu, digitálnym službám, automatizácii a kryptomenám.

Náplň práce

Do dynamicky rastúcej firmy Digination hľadáme šikovného programátora so zameraním na front-end. Úlohou front-end programátora je vytvorenie responzívnej webstránky z dodaného dizajnu do HMTL5, SCSS (SASS) a Javascriptu (ES7).

Budeš pracovať primárne na tvorbe novej kryptozmenárne a ďalších veľmi zaujímavých projektoch z tohto segmentu.

Požiadavky

  • WordPress – pokročilý
  • PHP – pokročilý
  • HTML/SCSS – pokročilý
  • Javascript (ES7) – pokročilý
  • SQL – základy

Ponúkame

  • Možnosť podieľať sa na inovatívnych projektoch
  • Podpora senior programátora
  • Školenia hradené firmou
  • Multišportka, za ktorú nie je potrebné nič doplácať
  • Pravidelné firemné akcie a večierky (V Prahe)