Digination

SENIOR Grafik pre Social media

FormaFull-time

Plat1300 — 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané28.01.2020

Sme inovatívna marketingová agentúra, ktorá na slovenský trh prináša inovatívne formy digitálneho marketingu. Sme zameraní na výkonnostný marketing na sieťach ako Facebook, Instagram, Google, YouTube, LinkedIn, a pod, no venujeme sa aj budovaniu značky (branding) alebo obchodným stratégiám. Náš tím tvoria mladí ambiciózni ľudia, ktorí majú chuť napredovať, vzdelávať sa a rásť spolu s ostatnými.

Náplň práce

Samostatné vytváranie širokej škály kreatívnych grafických konceptov bez znalosti podrobného zadania zo strany klientov.

Zapracovávanie pripomienok klientov do grafických návrhov.

Stanovovanie konečného štýlu a farebnosti kresieb v grafickom programe.

Exportovanie grafických návrhov do požadovaného formátu.

Požiadavky

mal(a) by si mať prax minimálne 3 roky

mal(a) by si mať prehľad v oblasti online marketingu

v Anglickom jazyku by si mal(a) byť na úrovni: pokročilý

mal(a) by si byť kreatívna duša telom i srdcom s veľkou dávkou nápadov a elánu

samostatnosť a zodpovednosť

ovládania nástrojov ako Photoshop, Illustrator a InDesign

Ponúkame

priestor pre rozvoj svojho talentu a profesných zručností v oblasti sociálnych médií či e-commerce

možnosť využívania firemného auta

mladý a energický tím ľudí

playstation na odreagovanie a čerstvú kávu na dobitie energie :)

firemné akcie v zahraničí

možnosť flexibilného pracovného času

tímového hráča podporíme aj teambuildingami a motivačkami