DIGILINE

Digital Account Manager

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané31.05.2021

Sme najväčšia digitálna agentúra na Slovensku.

Pracujeme s medzinárodnými aj slovenskými klientmi, naprieč trhovým segmentom (automotive, telco, finance, FCMG).

Medzi našich najväčších klientov patria Hyundai-Kia, VÚB Banka, Hornbach, ZSE, Kaufland, De’Longi a Müller.

Práve pestrosť klientského portfólia a možnosť pracovať s tými najlepšími odborníkmi na trhu zaručuje, že si vždy nájdeš to, čo ťa bude v práci baviť.

Náplň práce

• tvorba mediálnych plánov pre ONLINE kampane
• komunikácia s klientmi
• koordinácia mediálneho nákupu, realizácia kampaní
• vyhodnotenie kampaní a analýzy (konkurencia, médiá, atď.)
• pravidelný reporting kampaní
• zabezpečenie fakturácie kampaní
• spolupráca na tendroch
• spolupráca na príprave celoročných komunikačných stratégií

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Očakávame od teba, že ťa digitál skutočne baví a svojich kolegov aj klientov budeš obohacovať o nové nápady a trendy v online marketingu.
Skúsenosti s platformami Google, Youtube, Facebook prip. Adform sú výhodou.
Oceníme tvoj zodpovedný prístup, vzdelanie a skúsenosti z digitálneho marketingu a starostlivosti o klientov.
Máme aj zahraničných klientov a používame veľa medzinárodných nástrojov, angličtina je dôležitá. Nemčina a iné jazyky ti môžu pomôcť získať osobnejší vzťah s budúcimi klientmi.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
Ideálne marketing, reklama alebo médiá, ale nie je podmienkou. Stačí, že ťa digitál baví, máš základné znalosti a chceš sa zdokonalovať.

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Počet rokov praxe: 1

Ponúkame

• príjemný mladý kolektív
• účasť na kvalitných konferenciách a školeniach
• poukážky na relax a kultúru
• preplatenie predplatného cestovného lístku na MHD
• pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity
• notebook a mobilný telefón
• perspektívne zamestnanie v top slovenskej agentúre
• prístup k rozsiahlym znalostiam a know-how