Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior PPC špecialista

Different Marketing

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 eur

Dátum pridania: 10.06.2019

Sme full - service marketingová agentúra zo Žiliny a hľadáme Seniora/ku do tímu.. Potrebujeme tímového hráča, sme mladí kolektív a pekne rastieme.. práce je dosť a bude viac.. Ako bonus budeš mať v pohode šéfa, ktorý keď je práca spravená ako má byť pochváli a odmení..:-)

Náplň práce

Zastrešenie komplet PPC vo firme spolu s PPC juniormi. Zaškolovanie Juniorov. Sem tam výjazd ku klientovi.. nejaká ta prezentácia výsledkov atď..

Požiadavky

Mal/a by si mať už niečo za sebou.. google ads, remarketing aj dynamika, socialne siete detto.. Komplexne zvládnuté.. Mal/a by si byť zameraný/á na výsledok pre našich klientov, byť v pohode, dobre naladený/á.. nekonfliktný/á.. môžeš prichádzať s návrhmi, ale rešpektovať a plniť úlohy.

Ponúkame

homeoffice, sem tam nejake to pivečko, kancel na namesti v Žiline....milé slovo :-)