Rádio Expres

Online Sales Manager pre Rádio Expres

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané28.04.2021

Náplň práce

  • vytváranie nových stratégií na podporu predaja online priestoru Rádia Expres
  • vyhľadávanie a získavanie nových klientov
  • analýza a vyhodnocovanie trhu (štatistiky návštevností a príjmov)
  • pravidelný reporting

Požiadavky

Vzdelanie:
Vysokoškolské I. stupňa
Vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz
B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • nutná znalosť anglického jazyka
  • požadovaná orientácia v oblasti online formátov
  • analytické schopnosti
  • základy online marketingu
  • prehľad bannerových formátov a online systémov
  • skúsenosť s Google online nástrojmi + Adsense
  • komunikatívnosť, klientsky prístup
  • prezentačné schopnosti, aj v anglickom jazyku
  • príjemné vystupovanie a orientácia na výsledky
  • samostatnosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť
  • flexibilita, reprezentatívne vystupovanie
  • schopnosť rýchlo reagovať, odolnosť voči stresu
  • nadšenie pre prácu a predaj v oblasti online (chuť vzdelávať sa)

Ponúkame

  • super tím mladých ľudí, ktorí okrem iného milujú hudbu
  • možnosť vzdelávať sa, realizovať sa v digitálnom marketingu - čaká ťa kopec (aj zahraničných) konferencií a školení
  • spoločné teambuildingy
  • ľahký prístup ku kultúre (filmy, koncerty, festivaly)
  • vstup do fitka, súkromná zdravotnícka starostlivosť, skvelé masáže.....a vraj máme najlepšiu kávu v okolí
  • jedinečná možnosť sebarealizácie