pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Dexfinity

Senior SEO Projektový Manažér

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 2000 — 4000 €

Typ: Faktúra

Dátum pridania: 04.10.2021

Pridaj sa do tímu e-commerce špecialistov, ktorí idú za hranice štandardných marketingových služieb. V Dexfinity veríme, že hranice sú len príležitosť k rastu, ktorý sa dosahuje cez na mieru šité riešenia. Darí sa nám to vďaka integrácii ľudí, vedomostí a technológii. Našim cieľom je komplexný rast a rozvoj našich e-commerce biznis partnerov. Nelimitujeme sa pritom len na marketing, ale sme poradcom pre celý biznis nášho partnera od finančného riadenia, cez procesy a expanzné stratégie na vybrané trhy až po produktovú diverzitu. Toto všetko má priamy vplyv na úspešnosť marketingu a v konečnom dôsledku na zisk obchodného partnera. Rastie on, rastieme aj my.

Všetky naše otvorené pozície nájdeš na našom webe:

Naše vybrané naj:

  • Vo sfére e-commerce sme behom niekoľkých rokov existencie zaujali silné a stabilné miesto na slovenskom trhu.
  • Sme súčasťou úzkeho kruhu spoločností, ktoré dosiahli status KEY Premier Google Partner.
  • S každým z našich klientov sa snažíme nastaviť jasný cieľ a vo väčšine prípadov je to export.
  • Zameriavame sa na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov na zahraničných trhoch, čo robíme ako jediní na Slovensku.
  • Spolupracujeme s klientmi v UK a Singapure, ktorý majú celosvetové pôsobenie
  • Pre väčšinu z našich dlhoročných klientov nie sme marketingovou agentúrou, ale partnerom v ich biznise
  • Nosnými službami v Dexfinity sú Google Ads kampane, SEO, UX, WEB poradenstvo, social media kampane, export na zahraničné trhy, e-commerce poradenstvo, nástroje na cenové porovnávanie (porovnávače, napr. Heuréka) a content
    Naša vízia:
    Výnimočným spojením ľudí, vedomostí a nových technológií pomáhame firmám prekonávať akékoľvek hranice.

Náplň práce

  • Pripravuješ komplexné stratégie SEO aktivít s ohľadom na celkovú stratégiu klienta.
  • Vypracovávaš analýzy kľúčových slov pre klienta tak, aby sa dali dobre aplikovať na obsah daného webu (začínaš so správnym datasetom, pokračuješ s vyhodnotením dát a analýzu uzatváraš s najlepšími odporúčaniami a prioritizovaním akčných krokov pre klienta).
  • Staráš sa o technickú optimalizáciu webu s cieľom efektívnejšieho indexovania, zrýchlenia webu, zlepšenia pozícií vo vyhľadávačoch, zvýšenia CTR a optimalizácie crawl budgetu.
  • Navrhuješ stratégie pre vytváranie spätných odkazov – linkbuilding.
  • Zodpovedáš za celkový obsah, štruktúru a kategorizáciu na webe klienta.
  • Pravidelne spolupracuješ so špecialistami v našom internom SEO tíme.
  • Komunikuješ s programátormi na strane klienta – najčastejšie za účelom implementácie našich odporúčaní a požiadaviek.
  • Komunikuješ priamo s klientom za účelom prezentácie budúcich aktivít, vyhodnocovania tých minulých a ponúkania ďalších aktivít a služieb.
  • Denne pracuješ na pokročilej úrovni s nástrojmi ako Google Webmaster Tools, Collabim, Marketing Miner, Ahrefs a Screaming Frog.
  • Podieľaš sa na obchodnom procese s novými klientmi v prípade, že je na projekte potenciál pre SEO.

Požiadavky

Všeobecné

  • V Dexfinity ti ponúkame úžasnú voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup.
  • Buď tímový hráč(ka) a mysli na to, že najlepším spôsobom, ako dosiahnuť svoje ciele, je spolupracovať s ostatnými.
  • Vlastný time management by si mal(a) mať v malíčku.
  • Jedným z kľúčov k úspechu v Dexfinity je schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a mať rýchly a správny úsudok.
    Soft skills
  • Základom je empatia, vďaka ktorej porozumieš klientovým potrebám a procesom v tíme.
  • Dôležité sú komunikačné zručnosti a cit pre špecifickú komunikáciu s klientom – mal by si vedieť hovoriť “rečou jeho kmeňa”.
  • Orientácia na výsledky je prvoradá – “Always be closing”.
  • Si schopný(ná) motivovať a organizovať tím a poskytnúť mu svoju víziu projektu?
    Hard skills
  • Vyžadujeme minimálne 3-ročnú prax so SEO aktivitami na e-commerce projektoch.
  • Práca s pojmami ako sitemap, indexácia, crawl budget, linkbaiting, robots.txt na dennej báze.
  • Seniorná znalosť nástrojov Google Webmaster Tools, Collabim, Marketing Miner, Ahrefs či Screaming Frog.
  • Orientácia v komplexných princípoch online marketingu – predovšetkým v oblastiach performance a e-commerce.
  • Bohaté skúsenosti s technickou optimalizáciou webu (On-Page SEO).
  • Vysoká úroveň znalostí v oblasti linkbuildingu.
  • Relevantné skúsenosti s tvorbou obsahu na webe.
  • Hlboké znalosti v oblasti optimalizácie štruktúry webu a kategorizácie obsahu webu.
  • Výborná orientácia v Google Analytics.
  • Veľmi dobré analytické zručnosti a práca s Google Sheets na pokročilej úrovni (kontingečné tabuľky, pokročilé vzorce, funkcie a reťazce).

Ponúkame

  • Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako Magic Script, ROI Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue či Collabim.
  • V budúcnosti môžeš dostať možnosť stať sa partnerom firmy.
  • Odmeňovaný(á) budeš na základe transparentného a jasného odmeňovacieho modelu, kde strop ohodnotenia podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci.
  • Budeš sa podieľať na tvorbe svojho vlastného biznis plánu, ktorý bude kompasom v tvojom kariérnom raste vo firme.
  • Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň.
  • Získaš hardware a software podľa tvojej chuti a potreby (laptop, telefón a pod.), lebo ty sám vieš, čo je pre teba najlepšie.
  • Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.
  • Fungovať budeš na základe flexibilného pracovného času. Nezáleží, kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalita.
  • Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité.
  • Budeš mať príležitosť zúčastňovať sa interných tréningov pre rozvoj manažérskych a líderskych schopností.
  • Môžeš sa pridať do skupiny B2 alebo C1 v našich kurzoch angličtiny.
  • Získaš zľavy až do 50 % v mnohých e-shopoch našich klientov.
  • Ak sa nám podarí získať nového člena tímu na základe tvojho odporúčania, obdržíš štedrú odmenu – aktuálne až do výšky 1000 eur.
  • Budeš sa môcť zúčastňovať rôznych projektov a iniciatív naprieč firmou.
  • Prispejeme ti až 30 % ceny na zariadenie si home office.
  • Fun Room priamo v office (stolný futbal, gauč, PS4)
  • Pokrytých budeš mať 5 dní na samoliečenie bez nutnosti potvrdenia od lekára.
  • Stredne veľký, silný a odhodlaný tím, na ktorý sa môžeš spoľahnúť – to je Dexfinity.

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Dexfinity má aktuálne 2 pracovné ponuky