Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior PHP Developer

Deploy by Diorama

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 3000 €

Dátum pridania: 11.06.2019

Vyrábame internet.

Pripravujeme moderné webové stránky a internetové obchody, ktoré fungujú. Pracujeme pre klientov ako HB Reavis, LUCRON alebo Generali.

Náplň práce

Budeš vyrábať webové stránky, eshopy a online systémy pre najväčšie spoločnosti na Slovensku.

Budeš spolu s nami neustále zlepšovať spôsob, akým pracujeme, aby sme vyrábali čoraz lepšie internetové stránky v stále kratšom čase a s nižším počtom chýb.

Požiadavky

PHP
Ak máš čierny pás z WordPressu, Nette alebo Laravelu, si náš človek.

SQL
Superrýchle dotazy budeš väčšinou písať v MySQL, žiadne veľké prekvapenie.

JAVASCRIPT
Pokiaľ sa vyznáš v moderných frameworkoch, máš veľké plus! Zatiaľ nám stačí, ak si jQuery.ready().

HTML A CSS
Vieš na čo slúži a pointer-events:none? Výborne!

Ponúkame

ZASLÚŽENÁ ODMENA
Na finálnej odmene sa dohodneme spolu, podľa tvojich skúseností.

PRÍJEMNÝ OFFICE
Nech bývaš kdekoľvek, do našej kancelárie na Hviezdoslavovom námestí to budeš mať na skok.

VZDELÁVANIE
Chceš sa zlepšovať v tom čo robíš? Radi ťa podporíme. Už teraz môžeš počítať s prístupom ku kurzom na udemy.com.

FITNESS A WELLNESS
Rád cvičíš alebo oddychuješ v jacuzzi? Máme pre teba bezplatný vstup do viac ako 200 fitiek a wellness centier v Bratislave alebo na Slovensku.

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku