+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior PHP programátor pre open-source projekt

Denník N

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 2500 €

Dátum pridania: 15.01.2020

Sme nezávislý denník a web s vyše milión návštevníkmi mesačne. Zároveň vyvíjame vďaka grantom od Google open-source softvér remp2020.com, ktorý využívajú okrem nás aj desiatky ďalších vydavateľov po celom svete.

Náplň práce

– návrh riešení a výber vhodných technológií pri implementovaní nových častí systému,
– API pre nástroje pre platený obsah,
– zmeny v administračných rozhraniach,
– refaktoring existujúcich interných implementácií a ich open-sourcovanie,
– implementáciu frontendových komponentov (samostatne alebo v administračnom rozhraní),
– integráciu so službami tretích strán (platobné brány, externé zdroje dát a pod.),
– väčšina vašej práce bude zverejnená ako open source.

Požiadavky

– pokročilé znalosti PHP/MySQL stacku a skúsenosti s MVC frameworkom (Nette a Laravel výhodou),
– skúsenosť (alebo chuť pracovať) s neobjektovo orientovaným jazykom (Go, Rust),
– skúsenosť s automatizovaným testovaním kódu,
– znalosť Git-u, Docker-u,
– základné skúsenosti s frontend vývojom (Vue2 výhodou),
– skúsenosť s používaním (a administráciou) Linuxu,
– orientáciu v messaging systémoch (Kafka, Rabbit) a nerelačných databázových systémoch (Redis, Elasticsearch).

Ponúkame

Ponúkame zaujímavú a zmysluplnú prácu s príčetnými ľuďmi.
– Sme firma spolovice vlastnená a úplne riadená svojimi zamestnancami: nemáme žiadne zbytočné porady, timesheety ani výkazy dochádzky. Hľadáme dospelých ľudí, ktorí si sami vedia zorganizovať svoju prácu a svoj čas. Ak si prácu viete zorganizovať, je nám jedno, kedy a kde ju robíte. (Osobne by ste sa mali s kolegami v Bratislave vidieť aspoň raz-dvakrát týždenne.)
– Nemáme okolo programátorov armádu projektových manažérov a zadanie práce na dvojročný projekt má päť strán textu. Väčšinou si môžete (alebo musíte) sami vymyslieť, ako to bude najlepšie urobiť, alebo nájsť niekoho, s kým sa chcete poradiť alebo kde sa inšpirovať.
– Použiteľnosť softvéru a pochopiteľnosť pre používateľa je to súčasť vašej práce.
– Vyvíjame softvér sami pre seba, ale používajú ho aj iní vydavatelia z celého sveta. Tí budú čítať aj váš kód. Ideálna práca pre niekoho, koho táto predstava nadchýňa, nie napĺňa hrôzou.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 15 ďalších. Zobraziť všetky