Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

def new_project

Developer, ktery chce experimentovat! #quick&dirty

MestoRemote

FormaPart-time

Plat7 — 11 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.06.2021

Náplň práce

Na tobe bude dat dohromady quick and dirty solution.
A byt schopny iterovat na zaklade uzivatelskeho feedbacku.

Pracujeme na MVP pro zvyseni security API callu.
Mame produktovou specifikaci, pripraveny marketing & sales. Joo a mame odvahu nabit si hubu 100x pri hledani product market fit; treba jako ted, kdyz nam ukradli brand a domeny. #doublefacepalm

Požiadavky

Hey, neco malo o nas.
Experimentujeme a delame nove veci.
Topove prioritizujeme a proaktivne resime prilozetosti.
Ucime se a nebojime se chybovat.
Urcite je nekde v tomhle inzeratu typo, but who cares? 80/20 rika ti to neco?
Jsme zodpovedni.
Kupime kulku pro tym. Rika se to takhle vubec na Slovensku?

Vidis se v tomhle popisu? Super!

A pak jeste tvuj hard skill.
Jsi full stack intern nebo junior, nebo fusujes ciste do beckendu?! Tak jako tak jsi nas clovek! Takze jo, mas prilezitost si vybildit svuj drim tech stek.

Ponúkame

Kese. Na lambo to nebude, ale na dobrou party v meste urcite. 7-10 EUR/MH
Shares. Chceme nekoho, kdo chce makat dlouhododbe a je all in.
Zkusenosti. Nikde se nenaucis vice nez v novem startupu. (a jeste dostanes kese)
Picarda. Jestli vsechno dobre dopadne, tak zmenime logo, kde budes spolecne s Picardem.

Články z magazínu

Zobraziť všetky