Deepworks

Frontend Web Developer

MestoRemote

FormaPart-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.01.2021

Náplň práce

Hľadáme frontend developera (medior/senior) na externú spoluprácu, plne samostatného dodávateľa kóderskych služieb, ktorý uvažuje o riešeniach a nie o problémoch.

Práca z domu – živnosť podmienkou

Nástupný plat: 10,00 € - 18,00 €/hod. v závislosti od vzdelania a pracovných skúseností

Výhodou sú skúsenosti s:

  • práca s GIT

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • uvažuješ o riešeniach a nie o problémoch
  • nadšenie pre moderné webové technológie
  • schopnosť spolupracovať aj v tíme

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • budovanie nových projektov podľa vizuálnej a obsahovej špecifikácie
  • optimalizácia a debugging spustených projektov
  • spolupráca pri tvorbe návrhu riešenia - technického dizajnu, odhadu časovej náročnosti
  • administrácia projektov ClickUpe a komunikácia v SLACKu

Informácie o výberovom procese:

Všetkým uchádzačom, ktorí nám zaslali profesijný životopis, ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Životopisy a prípadné motivačné listy s kontaktnými údajmi posielajte cez tlačidlo "MÁM ZÁUJEM"

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky

HTML – pokročilý
CSS – pokročilý
SQL – základy
JavaScript – základy
JQuery – základy
Responsive design – pokročilý
Anglický jazyk – pokročilý

minimálne 2 roky skúseností v IT sektore, alebo skúsenosť na viac ako 10 projektoch

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top