Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Facebook marketér

Dedoles

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1500 €

Dátum pridania: 12.06.2019

Dlhodobou víziou Dedoles je vybudovať obrovskú firmu, ktorá mení svet a život ľudí k lepšiemu. Sme viac ako len “e-shop”, sme komunita ľudí, ktorú tvoria desaťtisíce spokojných zákazníkov a fanúšikov po celej Európe. Našou misiou je mať najspokojnejších zákazníkov a zamestnancov.

Náplň práce

Facebook je našim najsilnejším marketingovým kanálom a preto hľadáme človeka so skúsenosťami a chuťou sa ďalej rozvíjať. Je potrebné aby si poznal základné metriky ako CPC, ROI, konverzný pomer, marža s ktorými budeš denne pracovať. Vyžadujeme znalosť Facebook reklamného manažéra a prespendovaných aspoň 10 000€.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Odmeny za splnené KPI's na mesačnej báze je možné dosiahnuť po absolvovaní skúšobnej doby. :-)

Minimálna skúsenosť s Photoshopom je výhodou, nakoľko si môžeš upraviť grafické šablóny od grafičky pre potreby Facebooku.

Náplň práce:

Požiadavky

Je potrebné aby si poznal základné metriky ako CPC, ROI, konverzný pomer, marža s ktorými budeš denne pracovať. Vyžadujeme znalosť Facebook reklamného manažéra a prespendovaných aspoň 10 000€.

Ponúkame

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Odmeny za splnené KPI's na mesačnej báze je možné dosiahnuť po absolvovaní skúšobnej doby. :-) Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci už niekoľko rokov. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku