Dedoles

SEO Linkbuilder

FormaFull-time

Platod 1400 €

Úroveň

Pridané09.12.2020

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Náplň práce

Asi to nie je tajomstvom, že náš marketingový tím ide bomby. Je to vďaka mega šikovným ľuďom, pre ktorých je práca zároveň aj ich hobby. Ak sa chceš pridať do nášho tímu, potrebovali by sme od teba nadšenie pre SEO a prehľad v linkbuildingu.

Čo konkrétne ťa bude čakať?

  • Oslovenie potenciálnych webov, identifikácia príležitostí na získanie obsahu a to najmä na zahraničných trhoch.
  • Tvorba contentu za účelom získavania spätných odkazov.
  • Vytváranie auditov konkurenčných linkbuildingových aktivít.
  • Audit vlastných linkbuildingových aktivít.
  • Presné nastavenie propagácie článkov na sociálnych sieťach.
  • Pravidelné reporty s výsledkami a plánmi.
  • Tvorba celkovej offpage stratégie.

Ak si myslíš, že táto pozícia je pre teba a bude ťa skutočne baviť, už ďalej neváhaj :)

Požiadavky

Určite od teba budeme očakávať:

  • Kreativitu a komunikatívnosť
  • Samostatnosť a systematickosť
  • Vytrvalosť a tímovosť
  • Mať prehľad v SEO a linkbuildingu.
  • Mať skúsenosti s vytváraním spätných odkazov .
  • Znalosť nástrojov vhodných pre linkbuilding (Majestic, Collabim, Marketing Miner a i.)
  • Prax aspoň 2 roky.

Ponúkame

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, vzdelávanie, kurzy, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top