Dedoles

PHP Web Developer

FormaFull-time

Platod 2200 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané29.10.2020

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Náplň práce

Do nášho DEDOLES IT tímu hľadáme skúseného back-end / full-stack PHP developera, ktorý nám pomôže s vývojom našej webstránky.

Ako back-end / full stack developer budeš u nás:

  • vývíjať vo frameworku Laravel (na ktorom beží naše CMS - Buxus),
  • prácovať s GIT-om,
  • využívať continuous deployment a robiť code reviews a testovať,
  • venovať sa front-end framework-om: angular, vuejs,
  • a v neposlednom rade aplikovať v práci moderné technológie ako PHP 7, Laravel 5.8, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd.

Budeš súčasťou zabehnutého tímu interných a externých kóderov, ktorí si dajú záležať na tom, aby držali krok s dobou a preto značná časť Tvojej pracovnej doby bude vyhradená práve na vzdelávanie.

Nebojíme sa investovať do tých najlepších technológií a samozrejme podporujeme svojich zamestnancov v neustálom raste. Ak máš rád výzvy, hľadáš priestor na sebarealizáciu a chceš zažiť niečo, čo si ešte nezažil? Tak neváhaj a poď do toho s nami ;)

Požiadavky

Určite budeme od teba očakávať:

  • minimálne 5 rokov skúsenosti s PHP (aspoň 1 rok s PHP 7)
  • skúsenosť s framevorkom Laravel (nutnosť)
  • poznať GIT a vedieť s ním pracovať - pridávať zmeny, mergovať, riešiť konflikty... (nutnosť)
  • vzdelanie v odbore IT
  • PHP - pokročilý
  • HTML - pokročilý
  • MySQL - pokročilý
  • JavaScript - pokročilý
  • Administrácia UNIX/Linux - základy

Ponúkame

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.