Dedoles

SEO špecialista

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané04.06.2020

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Náplň práce

Vieš ako byť PRVÝ? Tak potom chceme presne Teba :).

Do našej Dedoles rodiny hľadáme skúseného SEO špecialistu, ktorý vie ako sa spriateliť s googlom, a dostať tie najlepšie výsledky aké sa dajú.

Veľmi radi Ti dáme príležitosť a voľnú ruku pri sebarealizácii. Budeš zodpovedný za:

výsledky SEO na 12-tich doménach DEDOLES,
celkové nastavenie SEO stratégie (linkbuilding, obsahová stratégia, zadania programátorom,...),
vyriešenie všetkých technických nedostatkov webu,
pravidelné analyzovanie kľúčových slov,
a všetko čo potrebuješ k tomu aby naše výsledky boli najlepšie :).
Pracovať budeš so SEO nástrojmi ako napr. Webmaster tools, Collabim a iné.

Požiadavky

minimálne 5 rokov praxe,
organizovanosť,
zodpovednosť a samostatnosť,
anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

Ponúkame

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.