Dedoles

Digital Marketer (Exponea)

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané16.10.2020

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Náplň práce

Náš marketing sa opäť rozrastá a moji kolegovia potrebujú helfnúť s úpravou emailových automatizácií, weblayerov, reportov a ďalšími magickými vecami v Exponei.

Čo bude tvojou hlavnou úlohou?

  • tvorba a úpravy emailových automatizácií a weblayerov v nástroji Exponea

  • vytváranie segmentácií, custom metrík, atribúcií, reporting v nástroji Exponea

  • neskôr sa budeš môcť zapojiť aj do iných marketingových aktivít

Ak chceš robiť takéto kúzla práve u nás, pokojne mi zašli CV, ozvem sa ti a prezradím ti, prečo sa u nás super pracuje ;)

Požiadavky

Určite budeme od teba očakávať:

  • precíznosť, rýchlosť, logické myslenie,
  • prístup idem-riešim, analytické zmýšľanie,
  • znalosť e-commerce
  • budeš tímový hráč, ale vieš pracovať aj samostatne
  • máš min. 1 rok skúsenosti s Exponeou (alebo v alternatívom nástroji)
  • ovládanie jazykov HTML, CSS, Javascript, Python (Jinja)

Ponúkame

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.