Decathlon

Traffic Manager

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané03.03.2021

Udržateľne sprístupňujeme radosť a benefity športu čo najväčšiemu počtu ľudí, a to aj vďaka vlastným športovým značkám a obrovskou sieťou omnipredajní.
V Decathlone pracuje už viac ako 96 000 zamestnancov, ktorí sa každý deň usilujú naplniť spoločný cieľ: „Sprístupniť potešenie a výhody, ktoré prináša šport mnohým“.
Vo všetkých krajinách, v ktorých pôsobíme, podporujeme bohatú a jedinečnú podnikovú kultúru, ktorá stojí na našich dvoch hodnotách: zodpovednosti a chuti do života.

V Decathlone kladieme veľký dôraz na inovácie, ktoré sú srdcom nášho podnikania od výskumu, konceptu, dizajnu, výroby a logistiky až po predaj. Naše výrobky inovujeme vďaka ľuďom, ktorí ich používajú. Tímy našich vlastných značiek venujú celé svoje úsilie na vývoj technických, atraktívnych a jednoduchých výrobkov vždy za najnižšie možné ceny.

Tieto výrobky sú určené všetkým milovníkom športu, od začiatočníkov po profesionálnych športovcov, a sú k dispozícii výhradne v omnipredajniach Decathlon.

Na Slovensku sme začali sprístupňovať šport v apríli 2015 a dnes je náš tím viac ako 400 zamestnancov k dispozícii zákazníkom v desiatich predajniach siedmich slovenských miest, ako aj online.

Náplň práce

Pre náš komunikačný tím Decathlon hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý nám pomôže naplniť naše poslanie - sprístupniť radosť a benefity zo športu ľuďom na celom Slovensku. Hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý má energiu, nápady a chuť niečo reálne vytvoriť. Ak máš športového ducha a rád športuješ táto ponuka je pre Teba.

Tvojou hlavnou úlohou bude priviesť návštevníkov na našu web stránku a zvyšovať povedomie o Decathlone :)

Požiadavky

Podmienkou sú nasledujúce vlastnosti a znalosti :

  • máš skúsenosti s Google Analytics, Google Ads a Facebook Ads
  • nie sú ti cudzie pojmy ako CTR, CPC, SEO, SEA,
  • ovládaš slovenský a anglický jazyk
  • si prozákaznícky orientovaný a komunikatívny
  • časovo flexibilný a vieš s prispôsobiť novým podmienkam
  • rád navrhuješ a skúšaš nové veci
  • si analytický tip – máš rád prácu s číslami a analýzy ti nerobia problém
  • máš prehľad o slovenskom online trhu a online marketingových nástrojoch

Ponúkame

Práca v Decathlone Ti ponúka:
• mladý kolektív v ktorom majú všetci niečo spoločné – šport a radosť z neho !
• osobnostný a profesionálny rast a možnosť napredovať,
• flexibilný pracovný čas,
• teambuildingy plné športu a všetkého, čo k nemu patrí,
• zamestnanecká zľava na Decathlon Passion Brands produkty,
• akciový program - Shareholding,
• podiel na zisku spoločnosti
• sociálny fond - príspevok na športové aktivity
• životné a cestovné poistenie