Go back Späť
Non-Tech

Obchodný manažér

Deal Factory

Mesto: Bratislava, Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 eur

Dátum pridania: 13.03.2019

DEAL FACTORY je obchodná agentúra s vášňou k inováciám. Pracujeme s klientmi na zlepšovaní ich obchodných výsledkov. Nastavujeme predajné stratégie, zavádzame inbound predaj, školíme predajné techniky, prenajímame prvotriednych predajcov.

Náplň práce

vyhľadávanie a tvorba databázy
komunikácia s klientmi, prezentácia a predaj inovatívnych služieb
aktívne telefonovanie potenciálnym zákazníkom
osobné prezentácie produktov na stretnutiach

Požiadavky

- akčný človek so zmyslom pre humor
- nebojácny, komunikatívny a energický
- chuť učiť sa nové veci

Ponúkame

práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
počas letných mesiacov 4 dňový pracovný týždeň
možnosť pracovného rastu
flexibilita pracovného času
stabilita pracovného miesta
pravidelné tímové školenia a vzdelávanie
práca s top klientami a startupmi

Mám záujem

Mám záujem