pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Developeri

SHARKANI

Senior WordPress Developer

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1500 €

Dátum pridania: 15.12.2020

Sme digitálna agentúra so skvelým kolektívom a príjemnými klientmi. Našou filozofiou je prinášať kvalitnú službu pre klienta, ktorý bude natoľko spokojný, že sa bude obracať na SHARKANI vždy, keď bude potrebovať niečo nové pri rozvoji svojej firmy. Vie, že sa môže spoľahnúť na výsledok, ktorý splní jeho cieľ.

Náplň práce

Do tímu hľadáme WordPress seniora, ktorý už má čo to za sebou a je schopný prebrať túto agendu v našej firme pod svoj drobnohľad. Z roka na rok pracujeme na zaujímavejších projektoch a aj my by sme potrebovali rozbiť zaužívaný stereotyp. Tvoje a naše skúsenosti nás spolu posunú o krok vpred. Už teraz vieme, že musíš byť zodpovedný a so zmyslom pre detail. Ale to sme aj my a preto to bude fungovať. Inými slovami, nikdy sa neuspokojíme len s obyčajným "môže byť", ale chceme prinášať vždy niečo navyše. Ak ťa bavia aj iné veci, ktoré tvoria tvoju "pridanú hodnotu" - neváhaj a ozvi sa nám.

Požiadavky

WordPress - expert
WooCommerce - pokročilý
CSS - expert
PHP - základy
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • dôslednosť, presnosť
  • tímový hráč
  • zodpovednosť

Ponúkame

  • práca v mladom priateľskom kolektíve
  • všetko potrebné technické zázemie
  • pracujeme s top produktami od Atlassian a Microsoft
  • licencie na produkty
  • samostatnosť a možnosť presadiť svoje nápady
  • účasť na školeniach, certifikáciách a konferenciách
  • možnosť vypiť neobmedzené množstvo kávy, alebo sa zrelaxovať pri hernej konzole