SHARKANI

WordPress Developer

FormaFull-time

Plat2000 — 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované28.11.2023

Sme digitálna agentúra so skvelým kolektívom a príjemnými klientmi. Našou filozofiou je prinášať kvalitnú službu pre klienta, ktorý bude natoľko spokojný, že sa bude obracať na SHARKANI vždy, keď bude potrebovať niečo nové pri rozvoji svojej firmy. Vie, že sa môže spoľahnúť na výsledok, ktorý splní jeho cieľ.

Náplň práce

Pridaj sa k nášmu tímu inovátorov a kreatívcov v studio scrollers, kde spájame umenie dizajnu s technologickým majstrovstvom. Sme webová divízia agentúry SHARKANI, ktorá neskôr naše výtvory posiela do online sveta zarábať. Naše weby budia pozornosť, poď ju budiť tiež.

Hľadáme skúseného a kreatívneho WordPress Developera, ktorý je nadšený pre vývoj webov a má skúsenosti s prácou na väčších projektoch.

  • Vývoj a údržba webových stránok a eshopov na platforme WordPress/WooCommerce.
  • Spolupráca s kolegami pri návrhu a implementácii nových funkcií a rozhraní.
  • Optimalizácia výkonnosti webových stránok a zabezpečenie ich kompatibility s rôznymi prehliadačmi a zariadeniami.
  • Aktívne sledovanie noviniek v oblasti WordPress a ich aplikovanie do praxe.
  • Riešenie technických problémov a poskytovanie podpory klientom.

Požiadavky

  • Pokročilé znalosti WordPress a WooCommerce / apoň 3-4 roky
  • Znalosti PHP, HTML, CSS, JavaScriptu a SQL.
  • Skúsenosti s vývojom responzívnych webových stránok.
  • Schopnosť pracovať samostatne aj ako súčasť tímu.
  • Zmysel pre detail.

Ponúkame

👌Práca na inovatívnych projektoch pre renomovaných klientov.
⏰Flexibilný pracovný čas a možnosť kombinovať s prácou z domu.
💯Moderné pracovné prostredie a najnovšie technologické vybavenie.
✅Príležitosti pre osobný a profesijný rozvoj vrátane školení a konferencií.