Go back Späť
RemoteDeveloperi

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Ruby/Rails developer

Datamolino

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 3000 — 5000 eur

Dátum pridania: 24.04.2019

Datamolino pomáha účtovným firmám automatizovať manuálnu prácu spojenú s prepisom faktúr a ich zaúčtovaním. Z naskenovaných faktúr vytvoríme štrukturované dokumenty pripravené na zaúčtovanie. Službu poskytujeme ako appka pre cloudové účtovné softvéry Xero a QuickBooks Online. Pre developerov máme pripravené API, pomocou ktorého vedia našu službu využiť pre svoj produkt.

Náplň práce

Hľadáme skúseného veterána do malého teamu. Ak si pracoval na väčších projektoch, ktoré ľudia naozaj používali, si náš človek!- Full remote, alebo pekná kancelária v Bratislave.- Zaujímavý medzinárodný projekt.- Kvalitný plat pre kvalitného človeka.

Požiadavky

Čo očakávame?- Ochotu adaptovať sa v rozumnom čase na novú doménu a existujúci code base.- Angličtina minimálne "písmom" na slušnej úrovni (komunikácia so zahraničnými programátormi, ktorí implementujú naše API).- Schopnosť pracovať s cudzím kódom (reverse engineering, refactoring, extending).- Vieš sa popasovať s technickým dlhom.- Píšeš testy vždy keď to má zmysel a je to len trochu možné.- Vieš pracovať s DB na úrovni SQL a sú ti známe základné princípy výkonovej optimalizácie (indexácia, ladenie queries).- Preferuješ a produkuješ kvalitné OOP (SOLID) tam kde to prináša hodnotu.- Vieš pomôcť naprieč celým stackom (aspoň základy linuxu, html, js, css).- Vysoká škola s IT zameraním je plus.

Ponúkame

**Čo neponúkame?**Neponúkame medové motúzy. Nebudeme Ťa motať na nezmyselné vzdušné zámky. Na rovinu vždy povieme, kto sme, čo sme a kam smerujeme.- Neponúkame prácu po nociach a po víkendoch, na úkor tvojho oddychu a súkromia.- Nemáme súkromného kuchára.- Nemáme ani playstation.- ... asi vieš ako to myslíme.Čo ponúkame?- Plat 3000-5000 EUR podľa schopností.- Rešpektujeme Tvoj súkromný čas. Preferujeme oddýchnutého kolegu, ktorý keď je v práci podáva stabilný výkon. Keď je doma, nemusí riešiť pracovné veci (ak vyslovene nehorí).- Sme “family” friendly firma. S nami sa nemusíš rozhodovať medzi pracou a rodinou.- Môžeš robiť kvalitnú a náročnú robotu tam, kde ti to pôjde najlepšie (full remote, office v Bratislave)- Zákazníci milujú našu službu. Väčšina našich zákazníkov nám dáva 5/5 hviezdičiek.- Pomáhame globálne budovať paperless accounting ecosystem = znižovať spotrebu papiera.