Go back Späť
Developeri

Senior Ruby/Rails developer

Datamolino

Mesto: Remote

Typ: Full-time

Plat: 3000 — 5000 eur

Dátum pridania: 24.04.2019

Datamolino pomáha účtovným firmám automatizovať manuálnu prácu spojenú s prepisom faktúr a ich zaúčtovaním. Z naskenovaných faktúr vytvoríme štrukturované dokumenty pripravené na zaúčtovanie. Službu poskytujeme ako appka pre cloudové účtovné softvéry Xero a QuickBooks Online. Pre developerov máme pripravené API, pomocou ktorého vedia našu službu využiť pre svoj produkt.

Náplň práce

**Hľadáme skúseného veterána do malého teamu.** Ak si pracoval na väčších projektoch, ktoré ľudia naozaj používali, si náš človek!

- Full remote, alebo pekná kancelária v Bratislave.
- Zaujímavý medzinárodný projekt.
- Kvalitný plat pre kvalitného človeka.

Požiadavky

**Čo očakávame?**

- Ochotu adaptovať sa v rozumnom čase na novú doménu a existujúci code base.
- Angličtina minimálne "písmom" na slušnej úrovni (komunikácia so zahraničnými programátormi, ktorí implementujú naše API).
- Schopnosť pracovať s cudzím kódom (reverse engineering, refactoring, extending).
- Vieš sa popasovať s technickým dlhom.
- Píšeš testy vždy keď to má zmysel a je to len trochu možné.
- Vieš pracovať s DB na úrovni SQL a sú ti známe základné princípy výkonovej optimalizácie (indexácia, ladenie queries).
- Preferuješ a produkuješ kvalitné OOP (SOLID) tam kde to prináša hodnotu.
- Vieš pomôcť naprieč celým stackom (aspoň základy linuxu, html, js, css).
- Vysoká škola s IT zameraním je plus.

Ponúkame

**Čo neponúkame?**

Neponúkame medové motúzy. Nebudeme Ťa motať na nezmyselné vzdušné zámky. Na rovinu vždy povieme, kto sme, čo sme a kam smerujeme.

- Neponúkame prácu po nociach a po víkendoch, na úkor tvojho oddychu a súkromia.
- Nemáme súkromného kuchára.
- Nemáme ani playstation.
- ... asi vieš ako to myslíme.

**Čo ponúkame?**

- Plat 3000-5000 EUR podľa schopností.
- Rešpektujeme Tvoj súkromný čas. Preferujeme oddýchnutého kolegu, ktorý keď je v práci podáva stabilný výkon. Keď je doma, nemusí riešiť pracovné veci (ak vyslovene nehorí).
- Sme “family” friendly firma. S nami sa nemusíš rozhodovať medzi pracou a rodinou.
- Môžeš robiť kvalitnú a náročnú robotu tam, kde ti to pôjde najlepšie (full remote, office v Bratislave)
- Zákazníci milujú našu službu. [Väčšina našich zákazníkov nám dáva 5/5 hviezdičiek.](https://community.xero.com/business/discussion/7371790/)
- Pomáhame globálne budovať paperless accounting ecosystem = znižovať spotrebu papiera.

Mám záujem

Mám záujem