DATALAN

Content, Event & Digital Marketing Manager

FormaFull-time

Platod 1700 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané16.03.2021

Náplň práce

Bavia ťa technológie, vieš písať a komunikovať, je ti blízky digitálny svet, a zároveň si akčný eventový typ a zvládneš vymýšľať aj organizovať? Tak to si náš človek!
DATALAN je tím technologických expertov, ktorých spája snaha prenášať do života nové trendy a fungujúce riešenia. A marketing je toho dôležitou súčasťou. Ak ti je oblasť IT blízka, máš rád/-a výzvy, myslíš aj funguješ dynamicky, si dobrý/-á v ideách aj exekutíve, vieš zamakať, keď treba, disponuješ skúsenosťami aj chuťou na sebe stále pracovať, čítaj ďalej
Náplň práce:
• Content marketing – tvorba odborného obsahu (články, štúdie, multichannel content), portfólio listy, kampane produktov a služieb, zákaznícke aktivity, partnerské kampane, a marketovanie firemného know-how cez ľudí & riešenia
• Event marketing – zákaznícke a zamestnanecké eventy, aj online akcie (plánovanie, príprava, time-manažment, realizácia a vyhodnotenie rôznorodých projektov a akcií)
• Digitálny marketing - sociálne siete: tvorba obsahu aj inovácia formy, online platformy – podľa potreby; práca s CMS, CRM, google analytics apod.
• Operatíva, produkcia a štandardná administratíva – práca s databázami, analytika, fakturácia, realizácia firemných brand materiálov, komunikácia s dodávateľmi...
• Kreatíva - návrhy, koncepty a nové nápady v rámci interných aj externých aktivít
• Support - marketingu, obchodu a manažmentu firmy v rámci strategických cieľov

Čo ti my v marketingovom tíme ponúkame?
• veľký priestor pre realizáciu, autonómnosť a možnosť rozhodovať, no zároveň podporu a pomocnú ruku
• neočakávaj mikromanažment, v malom tíme sme všetci zodpovední za svoju agendu - ak ťa niekto bude musieť poháňať alebo ti niečo pripomínať, máme problém
• no určite očakávaj príjemné pracovné prostredie v kancelárii s výhľadom na Dunaj a Hrad, a spoluprácu s fajn kolegami - zmysel pre humor je must :)

Si náš človek?
DATALAN si zakladá na hodnotách ako sú spoľahlivosť, kvalita, inovatívnosť a partnerstvo, no rovnako dôležité vo firme je, aby nás to spolu bavilo.
Marketingové oddelenie je malé, akčné, fungujúce naplno, s jasným focusom prinášať výsledky. Latka nárokov je postavená vysoko, zároveň však poskytujeme priestor veci meniť a prichádzať s dobrými myšlienkami.
Vieš práve v takomto prostredí fungovať? Ozvi sa. No pozor...
Ak ťa bavia technológie a chceš v tomto prostredí pracovať, no písanie ti nejde a s gramatikou si netykáš, nepôjde to.
Ak si dynamický a kreatívny, eventy a produkcia bavia, no máš problém s termínmi a systematizáciou množstva zadaní a úloh, a nie si povahou veliteľ, ktorý riadi, plánuje a deleguje, toto nie je pozícia pre teba.
Ak si doma v oboch oblastiach, no nie je ti blízky dnešný svet online&digital, nesadlo by ti to.

Ak si však prešiel úvodným sitom tohto inzerátu, stále máš záujem, si odhodlaný doučiť sa, čo nevieš, zároveň si proaktívny a nebojíš sa asertívne komunikovať, a tvoje heslo je - Idem, vyriešim!, čakáme ťa s otvorenou náručou.

Požiadavky

Čo je na tejto pozícii potrebné?
• prehľad v IT svete, znalosť témy, záujem o moderné technológie a svetové inovácie
• redakčné a autorské schopnosti, kreatívne myslenie v súvislostiach, znalosť gramatiky ako samozrejmosť
• skúsenosti v oblasti projektového manažmentu, event marketingu a produkcie - je to pozícia
seniora, kde je samozrejmosťou zodpovednosť za zverený projekt a ktorá vyžaduje samostatnosť, schopnosť rozhodovať, a v prípade potreby improvizovať a rýchlo a efektívne vyriešiť problém
• komunikačné zručnosti a reprezentatívne vystupovanie, schopnosť racionálne zvažovať ponuky, vyjednávať a hľadať najlepšie riešenie (cenu, miesto, termín, kvalitu....) zo všetkých možných alternatív
• prehľad v branži a kontakty v rámci slovenského trhu
• marketingový background, záujem vzdelávať sa a posúvať dopredu
• znalosť anglického jazyka práce s PC programami a online nástrojmi (digital skills)

Čo by mali byť tvoje prednosti?
• Schopnosť sledovať trh a trendy, vymyslieť odbornú tému, a pripraviť kvalitný content v spolupráci s našimi IT expertami
• Výborné organizačné a plánovacie schopnosti – je potrebné mať prehľad a poriadok vo veciach, stanovovať termíny a dodržiavať ich, a dobre manažovať seba a občas aj iných
• Symbióza manažérského a kreatívneho prístupu, zvládanie administratívy aj exekúcie
• 100% time-manažment, samostatnosť, orientácia na výsledok a ťah na bránku
• Absolútna spoľahlivosť a zodpovednosť, zmysel pre detail, precíznosť a dôslednosť
• Iniciatívnosť, záujem, nadšenie pre vec, angažovanosť, sebamotivácia a myslenie out of the box
• Lojalita k tímu, schopnosť počúvať a otvorene komunikovať, ochota dohodnúť sa a úzko spolupracovať s členmi tímu
• Dynamická osobnosť, zvládanie zmien, a v prípade potreby aj ich návrh, ochota zapájať sa do vecí podľa potreby
• Nekonfliktnosť a schopnosť zachovať chladnú hlavu, pozitívne myslieť a nezblázniť sa ;)

Ostatné znalosti:
MS Office, skúsenosť s CMS, Google analytics, sociálne siete a digitálne platformy
prehľad v grafických a tlačiarenských programoch
znalosť práce s foto a video programom výhodou

Ponúkame

Na čo sa môžeš tešiť? DATALAN výhody a benefity:
• Stabilná slovenská firma
• Práca na projektoch pre veľkých zákazníkov
• Možnosť maximálneho uplatnenia osobných schopností a ich neustály rozvoj
• Moderné pracovné prostredie
• Priateľský tím ľudí, množstvo šikovných kolegov a férová firemná kultúra
• Otvorená komunikácia, neformálna atmosféra a podpora ľudí
• Nadštandardný príspevok na stravovanie
• Multisport karta
• Pravidelné firemné akcie