Go back Späť
Marketéri

Junior Digital Campaign Specialist

DataConcept

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1400 eur

Dátum pridania: 04.03.2019

Tvoríme digitálne komunikačné koncepty, v ktorých identifikujeme individuálneho zákazníka a sledujeme jeho správanie sa. Pomocou technológií vytvárame personalizovanú komunikáciu tak aby sme ho úspešne doviedli do cieľa. Vďaka zákazníckym dátam vytvárame pre zákazníka optimálnu cestu, vytvárame digitálny zážitok a stratégiu komunikácie.

Náplň práce

Vytvorenie, správa a vyhodnocovanie výkonnosti digitálnych kampaní (automation, web, emaily, sociálne siete, search)
Úprava a tvorba HTML emailov a úprava iných online formátov kampaní (bannery)
Nastavenie cielenia multichannel online kampaní (segmentácie, cieľové skupiny, logika zobrazovania)
Vyhodnocovanie a interpretácia zákazníckych dát (analýza, reporting, odporúčania zlepšenia cielenia kampaní)
Proaktívne návrhy pre zvýšenie online konverzií, dosledovanie úspešnosti zvolených online kampaní

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý

Počet rokov praxe
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Flexibilný, otvorený novým možnostiam, komunikatívny, zodpovedný

Ponúkame

Plne hradené stravné lístky, mobilný telefón s firemným paušálom, zábavný kolektív, zahraničné projekty, firemné akcie

Mám záujem

Mám záujem