Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Dataconcept

Tester (externá spolupráca/na projekt)

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané10.09.2021

Tvoríme digitálne komunikačné koncepty, v ktorých identifikujeme individuálneho zákazníka a sledujeme jeho správanie sa. Pomocou technológií vytvárame personalizovanú komunikáciu tak aby sme ho úspešne doviedli do cieľa. Vďaka zákazníckym dátam vytvárame pre zákazníka optimálnu cestu, vytvárame digitálny zážitok a stratégiu komunikácie.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme skúseného testera, ktorý nám pomôže s prípravou a realizáciou blackbox a whitebox testingu. Testovať budeš webové aplikácie a tracking používateľského správania.
Aktuálne potrebujeme človeka na externú spoluprácu (freelance) a podľa objemu projektov od čoho sa odvíja aj finančná odmena.

Požiadavky

Znalosť práce v Asane (task management system)
Znalosť HTML, CSS, JavaScript, XML, JSON je podmienkou
Python výhodou
Web browser, práca s developer konzolou
Práca s emailovými klientami ako Outlook, gMail,..
Zakladná znalosť HTTP
Praca s Gitom je výhodou
Analytické a logické myslenie, dôraz na detaily
Chuť a schopnosť učiť sa pracovať s rôznymi nástrojmy na marketingovú automatizáciu (ako napr. Google Tag Manager, Exponea)

Ponúkame

Super skvelých kolegov a veľké zaujímavé projekty :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky