Dataconcept

Data Scientist

FormaFull-time

Platod 2400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané20.09.2021

Tvoríme digitálne komunikačné koncepty, v ktorých identifikujeme individuálneho zákazníka a sledujeme jeho správanie sa. Pomocou technológií vytvárame personalizovanú komunikáciu tak aby sme ho úspešne doviedli do cieľa. Vďaka zákazníckym dátam vytvárame pre zákazníka optimálnu cestu, vytvárame digitálny zážitok a stratégiu komunikácie.

Náplň práce

Sme nadšenci digitálneho marketingu obohatení skúsenosťami z rôznych firiem (aj veľkých a medzinárodných :) hľadáme k nám do tímu Dátového guru, ktorý našim klientom pomôže s analýzou dát. Budeš tvoriť prediktívne modely a odporúčače s využitím machine learning postupov. Pracovať budeš s najnovšími technológiami na zber dát a svoje modely uvidíš v marketingovej praxi.

Požiadavky

Toto očakávame:

  • analytické myslenie a drive pre rôzne zadania od klientov
  • vytvorenie dátových výstupov pre zákazníkov na základe požiadaviek
  • kontrolovanie / analyzovanie odchýlky v dátach pri reportovaní
  • vyhľadávanie / zbieranie dát z dostupných zdrojov na základe online správania
  • vyhodnocovanie a interpretácia zákazníckych dát a štatistické modelovanie správania
  • skúsenosti s programovaním v jazyku používanom pre dátovú analytiku
  • tvorba analytických modelov (atribučné modely, predikcie, segmentácie..)
  • návrhy v oblasti zberu dát, počítania metrík či predikcií a odporúčaní
  • analytická podpora ostatných členov tímu (marketing automation, digital marketing, business strategy)

Čo nás milo prekvapí:

  • práca s databázou (jej tvorba a optimalizácia)
  • proaktivita pri vytváraní návrhov zberu webových dát a stratégií automatizovaných kampaní
  • pomoc pri riešení biznis problémov zákazníka
  • vlastná iniciatíva pre projekty ako odporúčacie mechanizmy, textová analytika a vizualizácia dát
  • práca s analytickými nástrojmi, napr.: R, SAS, SPSS, ...

SQL - Expert
Microsoft Excel - Expert
JavaScript - Základy
Python - Expert
HTML - Základy
R - Základy

Ponúkame

  • hodiny angličtiny s native-speaking lektorom
  • plne hradené stravné lístky
  • 3 dni voľna navyše
  • firemný paušál na mobilný telefón a notebook
  • zábavný kolektív, team-buildingy