Data on Steroids

Sales Manager / Key Account

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.11.2021

Náplň práce

  • Práca vhodná aj pre key/senior account managerov z digitálnych agentúr, alebo z internetových portálov
  • Identifikácia obchodných príležitostí aj v spolupráci s analytickým tímom
  • Efektívna komunikácia a spolupráca s oddeleniami
  • Aktívna akvizícia/vyhľadávanie nových klientov, (od cold callu cez organizáciu obchodných stretnutí, prezentáciu dátových produktov a riešení, tvorbu cenových ponúk a dohodnutie zmluvných podmienok s cieľom doviesť obchod do úspešného konca )
  • Vytváranie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi (zisťovanie súčasných a identifikácia nových potrieb zákazníkov), poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb zákazníkov
  • Pravidelná osobná, telefonická a elektronická komunikácia
  • Plánovanie, sledovanie a vyhodnocovanie obchodných aktivít (práca s interným CRM systémom) s následným reportovaním.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie obchodných plánov

Požiadavky

  • Prax v obchode min. 2 roky (výhodou IT segment, MKT segment, Média)
  • Dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Zodpovednosť, samostatnosť a aktívny prístup k práci
  • Skvelé komunikačné, vyjednávacie a prezentačné zručnosti
  • Príjemné vystupovanie a schopnosť nadväzovať nové kontakty
  • Ochota a chuť vzdelávať sa a profesijne rásť

Ponúkame

  • Podieľanie sa na budovaní a rozvoji inovatívneho slovenského start-upu s medzinárodnými ambíciami
  • Spoznávanie zákulisia sveta veľkých dát, umelej inteligencie a machine learningu
  • Motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu
  • Kreatívne a neformálne pracovné prostredie

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top