+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Graphic Designer Multitalent

daren&curtis

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 €

Dátum pridania: 04.11.2019

Nazdar!
Som Mišo a do grafického tímu hľadám šikovného grafika/grafičku so širokým záberom zručností. Ak ovládaš minimálne 3 programy z Creative Suite, čítaj ďalej.

Aktuálne budú s tebou v tíme Matúš, Gavo, Viktor, Penťa a ja. Každý z nás je špecialista na niečo iné. Matúš je zameraný hlavne na weby, logá a animácie. Gavo točí, strihá a je úplný frajer na HTML5 bannery. Viktor je skúsený turbo-retušér, illustrátor a nezaskočí ho ani logo alebo komplexná kampaň. Penťa brutálne zalamuje prospekty, dizajn manuály a export do tlače je jej srdcová záležitosť. Ja sa ti predstavím osobne na pohovore 😉

Náplň práce

Ako už názov tejto pozície hovorí, Graphic Designer Multitalent, nebudeš sa nudiť. Stereotyp je to, čo určite nezažiješ. Môžem ti úplne úprimne napísať, že každý tvoj pracovný deň bude odlišný. Počas tvojho pracovného týždňa určite budeš robiť niečo z týchto aktivít:

Budovať nové značky – od návrhu loga, cez dizajn manuál až po celý návrh korporátnej identity
Posilňovať imidž už existujúcich brandov – spracovanie postov na sociálne siete či kampaňových bannerov (vytváranie HTML5 bannerov je veľmi vítaným skillom)
Tvoriť jednoduché microsites a prezentačné weby (ovládanie Sketch výhodou, základy UI/UX nevyhnutnosťou)
Navrhovať jednoduché letáky ale aj viacstranové prospekty (čo je spadávka alebo orezové značky už určite ovládaš)
Pripravovať popcorn

Požiadavky

Ovládanie Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign (všetko navyše je plusom)
Prehľad v aktuálnych grafických trendoch a vycibrené grafické cítenie
Absolútnu zodpovednosť a dochvíľnosť, deadline je pre nás svätý
Grafickú vášeň, entuziazmus, sústredenosť a koncepčné myslenie
Schopnosť prinášať kvalitné výsledky s pridanou hodnotou
Vlastnú motiváciu neustále sa zlepšovať
Mal by si byť tímový hráč, ale vedieť pracovať aj samostatne
Chceme, aby si s nami sedel v agentúre a bol stabilnou súčasťou nášho tímu – interná spolupráca (full-time, part-time podľa dohody)

Nezľakni sa, že musíš ovládať všetko spomenuté na 120% a minimálne 5 rokov skúseností je nevyhnutnosťou. Úplne stačí, ak si už niekedy pracoval v agentúre/grafickom štúdiu alebo budeš vedieť robiť aspoň 3 z opísaných grafických činností. Ak si mal 10x otvorený Photoshop, netušíš čo je vektorová grafika a InDesign si videl len na YouTube tutoriáloch, tak to stačiť nebude.

Ponúkame

Motivačný plat, podľa tvojich skills, produktivity a kvality výstupov
od 1000 € do 1 500 €
Inšpiratívne pracovné miesto v jednom z najkrajších open-officov na Slovensku
Skvelý a mladý kolektív, v ktorom je vždy dostatok zábavy
Najlepšie teambuildingy
Každodenné firemné raňajky a nekonečné zásoby kávy, čaju, RedBullu či pukancov
Zdravé desiate a olovranty v podobe čerstvého ovocia
Možnosť rozvíjať svoje skilly na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímu
Príležitosť realizovať sa, rásť a vzdelávať sa
Motivačný plat, ktorý sa bude odvíjať od tvojich skúseností a schopností
Flexibilný pracovný čas a možnosť využívať homeoffice