+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Digital Marketer

daren&curtis

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 500 — 1500 €

Dátum pridania: 07.10.2019

Náplň práce

Miluješ technológie? Si digitálny nadšenec s analytickým zmýšlaním, no zároveň by si sa rád zapájal do procesu vymýšlania a tvorby? Pecka! Máme pre teba prácu snov. V súčasnosti hľadáme do nášho digitálneho tímu človeka, ktorý by sa chcel poriadne zoznámiť s celým digitálnym marketingom, od procesu vymýšľania ideí pre digitálne kampane, až po ich nasadzovanie a správu. Nie, nehľadáme "děvče pro všechno". Hľadáme človeka, ktorý má komplexný a logický pohľad na problém a dokáže prísť so zaujímavým, no najmä efektívnym riešením. Nemusíš byť vo všetkom expert, stačí ti základná znalosť týchto okruhov, pretože popri práci sa budeš veľa vzdelávať.

Požiadavky

Musíš však mať zvládnuté základy performance marketingu a ideálne aj spravené Google Analytics a Google Ads certifikáty. Performance je pre nás MUST z dôvodu, že klienti chcú vidieť výsledky. V daren&curtis totiž staviame kampane na brandformance prístupe, ktorý ťaží z budovania značky v prospech performance a opačne. Preto, ak si zároveň aj kreatívny, máš obrovskú výhodu.

Ponúkame

My ti na oplátku ponúkame možnosť získať nové skúsenosti v oblasti online marketingu, social media a kreatívy. Ukáž nám, v čom si dobrý a my ti dáme priestor na sebarealizáciu. Dostaneš vlastné pracovné miesto s počítačom a všetkým, čo k tomu patrí. S najväčšou pravdepodobnosťou chytíš miesto v takzvanej fantastickej štvorke 🙂 Pochopíš, keď si k nám sadneš. Môžeš pracovať aj z domu, kaviarne alebo sa jednoducho vyvaliť do tulivaku v kreatívnom kútiku. Zo začiatku však bude najlepšie, aby si bol čo najviac v office, keďže sa budeš učiť veľa nového.

Máme vlastnú Red Bull chladničku, popcornový stroj, sirupy, fajnovú kávu a vždy čerstvé ovocie. V kuchynke je chladnička plná šunky, salámov, syrov, masla a nátierok. Každé ráno na teba bude čakať nová várka čerstvého pečiva. O raňajky tak máš postarané na celý týždeň.

Pošli nám svoje CV a nejakú jednu-dve vety o sebe. Zaujmi nás. Ak nám sadneš, pozveme ťa na osobný pohovor. Na pohovore si overíme ako premýšľaš, ale aj to, aké máš skills. Ak máš záujem pracovať na tejto pozícii, napíš nám. Nezabudni priložiť svoje CV, ideálne aj s certifikátmi.

A áno, dáme ti aj plat. Ten sa bude odvíjať od tvojich skúseností a skillu. Minimálne zarobíš 5 € na hodinu. 5 € na hodinu je najnižšia hranica tvojho zárobku a museli sme ju uviesť iba kvôli zákonu. Na všetkom sa dá dohodnúť. Naším cieľom je, aby ľudia chodili do práce motivovaní a robili to, čo ich baví. Platený budeš od odpracovaných hodín. Pracovný úväzok ti vieme nastaviť na part-time alebo full-time. Odmena je vyplácaná na faktúru.